در حال نمایش 25 نتیجه

440.000 تومان480.000 تومان
460.000 تومان770.000 تومان
480.000 تومان520.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
650.000 تومان750.000 تومان
700.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
800.000 تومان850.000 تومان
850.000 تومان900.000 تومان
1.100.000 تومان2.500.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان

لنز خاکستری 

blank

لنز خاکستری از آن دسته لنز رنگی است که می تواند ظاهری کاملا متفاوت به شما بدهد. رنگ ها در کشورها با توجه به فرهنگ و حتی نوع آب وهوا تاثیر گذاری متفاوتی دارند. حتی می توانند نشان دهنده ی مفهوم متفاوتی باشند.

سلیقه، نوع نگرش افراد و حتی سن در انتخاب رنگ بسیار تاثیرگذار است. مثلا انتخاب رنگ افراد مذهبی با غیر مذهبی ها هیچ وقت یکی نمی باشد. یا افرادی که سن بالاتری دارند کمتر سراغ رنگ های جیغ و بسیار پر رنگ می روند.

انتخاب رنگ لباس، رنگ مو و حتی لوازم مورد استفاده تان تا میزان زیادی نشان دهنده ی انعکاس دهنده ی شخصیتتان می باشد. این موضوع برای رنگ چشمتان نیز کاملا صدق خواهد کرد.

لنزهای تماسی رنگی یکی از دستاوردهای بسیار مهم حوزه ی مد و زیبایی در عصر حاضر می باشد. می توانید با خرید لنز چشم رنگ چشمتان را تغییر دهید. تنوع کنتاکت های تماسی رنگی بسیار زیاد است و می توانید در هر رنگ و طرح دلخواهی خرید خود را انجام دهید.

لنز رنگی خاکستری یکی از مدل های بسیار خاص و پرطرفدار است که در ادامه می خواهیم شما را با مشخصات و ویژگی های آن بیشتر آشنا کنیم.

معرفی لنز خاکستری

بسیاری از افراد لنز طوسی و لنز خاکستری را در یک گروه قرار می دهند. هر چند این دو تا میزان بسیار زیادی شبیه هم هستند اما تفاوت هایی نیز با هم دارند.

اگر به کاتالوگ های رنگ مراجعه کنید متوجه این تفاوت رنگ می شوید. رنگ طوسی معمولا روشن تر و شفاف تر از رنگ خاکستری می باشد.

کنتاکت تماسی خاکستری در سایزهای متفاوتی تولید می شود. این باعث راحتی خرید افراد شده است. بدین ترتیب افراد با توجه به سایز چشم خودشان اقدام به خرید می کنند. سایز لنز رنگی در زیبایی چشم بسیار موثر است که حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید.

بیشتر مدل های کنتاکت خاکستری با استفاده از مواد هایدروژل ساخته شده است. لنزهای سیلیکون هایدروژلی نیز موجود است، اما قیمت آن ها بالاتر است.

در صورتی که چشم هایتان مشکل خاصی ندارد و جز افرادی با چشمان خشک و حساس نیستید، لنزهای هایدروژل نیز کاملا برایتان مناسب است.

ویژگی های لنز خاکستری

لنز خاکستری به علت این که در عین حال تفاوت بسیار زیادی در ظاهر افراد به وجود می آورد، اما ظاهر طبیعی چشم را حفظ می کند، جز لنزهای رنگی بسیار پرطرفدار می باشد.

افرادی که ظاهر طبیعی چهره شان اهمیت دارد و در عین حال دوست دارند تغییری را در چهره شان ایجاد کنند، این مدل به شدت توصیه می شود.

شما می توانید کنتاکت تماسی خاکستری را در مدل های نمره دار نیز تهیه کنید که آن نیز جز یکی از ویژگی های بسیار مثبت آن می باشد. در واقع افرادی که برای اصلاح دید از عینک استفاده می کنند و قصد تغییر رنگ چشم دارند، می توانند لنز طبی رنگی خاکستری تهیه کنند. متناسب با نمره ی چشمتان خرید خود را انجام دهید.

البته لازم است برای خرید لنز طبی رنگی با یک متخصص چشم مشورت کنید. زیرا معمولا شماره لنز با شماره عینک متفاوت می باشند.

دید شفاف و واضحی ارائه می دهد. رنگ آن هیچ گونه تاثیری سویی بر بینایی ندارد. قسمت رنگی آن مربوط به عنبیه چشم می باشد و قسمت قرنیه که شکست نور انجام می دهد کاملا شفاف است.

لنز تماسی خاکستری در انواع مختلف روزانه، فصلی و سالانه موجود است. می توانید بر اساس نیاز و مدت زمان استفاده اقدام به انتخاب و خرید کنید. برای استفاده های کوتاه مدت و موقت روزانه و برای استفاده های بلند مدت تر می توانید از مدل سالانه استفاده کنید.

انواع لنز خاکستری

برای این که راحت تر بتوانید کنتاکت خاکستری را میان انبوه لنزهای تماسی پیدا کنید، ما در ادامه چند تا از بهترین و زیباترین مدل های این لنز رنگی را خدمت شما معرفی میکنیم.

الامور رترو ازور

ابن مدل از لنز رنگی الامور یک کنتاکت خاکستری عسلی است. این لنز سالانه است و می توانید از یک جفت آن برای دوازده ماه استفاده کنید. قطر این لنز 14 و انحنای پایه آن 8.6 میلیمتر است. در واقع این لنز برای افراد با چشمان متوسط مناسب است. لنز الامور دارای مجموعه لنزهای رنگی بسیار کیفیت است.

گرچه از فناوری هایدروژل برای ساخت لنزهای تماسی خود استفاده می کند، اما از لحاظ کیفیت و راحتی واقعا عالی عمل کرده است.

این لنز چشم خاکستری عسلی دور دار نیز است که زیبایی بیشتر آن را به دنبال دارد. جلوه ی این کنتاکت تماسی در چشم بسیار زیبا است. چه افرادی که دارای رنگ چشمان روشن و چه تیره هستند می توانند از لنز را خریداری کنند و از رنگ جدید چشم هایشان لذت ببرند.

سنوریتا اسموکی گری

لنز طوسی خاکستری مدل اسموکی گری از برند سنوریتا است. این کنتاکت تماسی خاکستری دور دار است است. این مدل نیز لنز رنگی سالانه می باشد. قطر آن 14.3 و انحنای پایه آن 8.6 میلیمتر است. این لنز کمی چشم ها را درشت تر نشان می دهد.

ترکیب رنگ آن کمی تیره می باشد. اما شاین به خصوصی دارد که باعث زیبایی متفاوت چشم ها می شود.  لنز رنگی سنوریتا از اکسیژن رسانی کاملا مناسبی به چشم برخوردار است و در مدت زمان استفاده حس راحتی و خوشایندی به فرد منتقل می کند.

بافت نرم آن باعث شده است که به هیچ عنوان در چشم احساس نشود. اگر این ترکیب رنگ را می پسندید و به دنبال یک لنز راحت و با کیفیت هستید خرید این مدل توصیه می شود.

آوا الیو گری

لنز رنگی مینی آوا نیز دارای این مدل می باشد. مدل گری این برند یک لنز طوسی خاکستری دور دار است. فرقی ندارد که چه رنگ پوستی دارید. کافی است این مدل را خریداری کنید تا زیبایی چهره تان را چند برابر کنید.

اگر بخواهید بیشتر در مورد مشخصات آن بدانید باید بگوییم که لنز آوا محصول کره جنوبی می باشد. یکی از ویژگی هایی که این برند برای لنزهای تماسی خود در نظر گرفته است، فیلتر اشعه های مضر است. این ویژگبی در زندگی امروز بسیار کاربردی خواهد بود.

لنز تماسی خاکستری آوا در قطر 14.5 و انحنای پایه 8.6 میلیمتر تولید شده است. محتوای آب بالای 50 درصد آن، نیز سبب شده است افراد با چشمان خشک نیز استفاده ی راحتی را تجربه کنند.

این لنز را می توانید در ویال شیشه ای برای دوره ی استفادهی یک سال خریداری کنید. حتما قبل از پایان دوره ی یکسال برای تعویض لنزهایتان اقدام کنید.

لولیتا سیلور گری

لولیتا یکی دیگر از برندهای بسیارشناخته شده و مشهور در حوزه ی لنز زیبایی می باشد. مدل گری این برند نیز یک لنز رنگی خاکستری طوسی می باشد. نسبت به مدل قبلی این لنز کمی روشن تر است. اگر دارای چشمان تیره هستید و دوست دارید تغببرات بیشتری را تجربه کنید خرید این مدل پیشنهاد می شود.

خبر خوش این است که این برند علاوه لنزهای رنگی سالانه دارای لنز فصلی نیز می باشد. پوشش رنگ ابن لنز بسیار بالا است. افرادی که دارای چشمان رنگی تیره نیز بوده اند پس از استفاده از این مدل رضایت خود را از تغییر رنگ طبیعی چشم هایشان اعلام کرده اند.

لنزهای فصلی لولیتا در قطر 14.2 و انحنای پایه 8.6 میلیمتر تولید شده اند. همان طور که می دانید مدت زمان استفاده از این کنتاکت تماسی سه ماه است. اما لنز رنگی سالانه لولیتا در قطر 14.5 میلیمتر و انحنای پایه 8.6 میلیمتر تولید شده است.

می توانید بر اساس مشخصات و ویژگی های چشمی تان یکی از از این دو مدل را انتخاب و خریداری کنید.

کریستال پینات بروان

مدل پینات بروان یک تنالیته ی رنگی کاملا متفاوت را ارائه داده است. لنز خاکستری عسلی دور دار مدل این لنز زیبایی است. جذابیتی که این کنتاکت تماسی به چهره تان خواهد داد بی نظیر است.

لنز رنگی کریستال ساخت کره است. بیشتر لنزهای رنگی موجود در بازار متعلق به این کشور می باشد. کره را می توان کشوری پیشرو در ساخت لنزهای تماسی دانست.

لنزهای رنگی کریستال لنزهایی فصلی با قطر 14.2 و انحنای پایه 8.6 میلیمتر است. این مشخصات آن را برای بیشتر افراد قابل استفاده کرده است.

لنزهای کریستال را می توانید به صورت نمره دار یا همان طبی نیز تهیه کنید. این کنتاکت تماسی دارای لبه های بسیار نرم و سطحی صاف و صیقلی می باشد که استفاده ی آن را بسیار راحت کرده است.

پلی ویو گلدن یلو

در نهایت آخرین لنز رنگی که خدمت شما معرفی می شود که می توانید برای خرید کناکت خاکستری اقدام کنید، مدل گلدن یلو از لنز رنگی پلوی ویو است. رنگ لنز چشم طوسی خاکستری متوسط دور دار است.

این لنز سالانه توسط کره جنوبی طراحی و تولید شده است. عدم ایجاد حساسیت و مدت زمان استفاده ی بالا از ویژگی های مثبت این کنتاکت تماسی می باشد.

قطر لنز پلی ویو 14.5 در انحنای پایه 8.6 میلیمتر است. در واقع می توان گفت این لنز برای تمامی افراد مناسب است. مگر کسانی که دارای قطر چشم بالاتر 14.5 می باشند. به طور معمول افراد دارای قطر چشم 14.2 الی 14.5 می باشند. این مدل برای افراد با قطر چشم 14.2 نیز مناسب خواهد بود.

خرید لنز خاکستری

تمامی مواردی که در بالا خدمت شما معرفی شد در سایت ایفوریا قابل دسترسی است. ایفوریا نمایندگی لنز رنگی در تهران است. شاید تصور کنید برای خرید لنز رنگی دیگر نیازی نیست به فروشگاه های تخصصی مراجعه کنید. اما خرید هر نوع کنتاکت تماسی حتی لنز فانتزی نیز باید از طریق فروشگاه های تخصصی انجام شود.

لنزهای رنگی نیز جز محصولات پزشکی محسوب می شوند. از آنجایی که چشم شما یکی از حساس ترین عضو های بدنتان است، به توجه و مراقبت بیشتری نیز نیاز دارند.

همان طور که برای خرید محصولات پزشکی و دارو به متخصص مراجعه می کنید، برای خرید کنتاکت های تماسی حتی کنتاکت تماسی رنگی خاکستری نیز باد به متخصص چشم بروید.

چه در خرید آنلاین و چه در خرید حضوری با داشتن نسخه ی پزشک راحت تر می توانید محصول مناسب را پیدا کنید. ضمن این که خریدتان را نیز گارانتی خواهید کرد.

خرید بدون نسخه ی پزشک هیچ تضمینی ندارد که پس از استفاده احساس راحتی داشته باشید. اگر جز افراد با چشمان با درجه حساسیت بالا هستید احتمالا خرید لنز روزانه یکبار مصرف برایتان تجویز شود. اما اگر دارای چشمان معمولی هستید مدل های فصلی و سالانه نیز برایتان مناسب است.

در صورتی که دستورالعمل های استفاده از لنز را رعایت کنید دوره ی استفاده ی ایمنی خواهید داشت. زیرا تمامی کنتاکت های تماسی زیر نظر سازمان غذا و دارو آمریکا تولید می شوند و از نظر بهداشتی ایمن هستند. اگر آشنایی کامل با نکات استفاده از کنتاکت های تماسی را ندارید حتما قسمت بعد را مطالعه کنید.

نکات استفاده از کنتاکت خاکستری

برخی از مهم ترین نکات استفاده از لنز خاکستری به شرح زیر است:

  • قرار دادن آن قبل از استفاده از مواد آرایشی
  • شستن دست های قبل از برداشتن و قرار دادن لنز
  • خارج کردن لنز از چشم قبل از شستن صورت یا استفاده از پاک کننده های آرایشی
  • اتنها ستفاده از محلول لنز برای نگهداری و یا ضدعفونی آن
  • نرفتن با آن به استخر و حمام
  • عدم استفاده از لنز شخص دیگر و یا قرار ندادن کنتاکت تماسی خود در اختیار شخص دیگر
  • در آوردن آن قبل از خواب
  • تعویض به موقع در پایان طول عمر بهداشتی اش
  • استفاده از قطره مرطوب کننده لنز ر صورت احساس خشکی در مدت استفاده

قیمت لنز خاکستری

قیمت لنز خاکستری در هر برند متفاوت می باشد. همچنین دوره ی مصرف آن نیز در قیمت گذاری کنتاکت های تماسی بی تاثیر نمی باشد.

لنزهای سالانه از لحاظ قیمتی نسبت به دیگر نمونه ها گرانتر می باشد. همچنین در صورت انتخاب مدل های نمره دار مانند لنز طبی رنگی باید قیمت بیشتری بپردازید. اگر دوست دارید به طور قیق از قیمت های مدل های مختلف لنز خاکستری اطلاع پیدا کنید به وب سایت ایفوریا مراجعه کنید.

گاهی اوقات در جشنواره ها تخفیفات بسیار خوبی نیز اعلام می شود که با دنبال کردن این فروشگاه در صفحات اجتماعی می توانید از این تخفیفات نیز بهره بگیرید و لنزتان را با قیمت مناسب تهیه کنید.

برای مشاهده لنز ارزان و گران می توانید از طریق فیلترها جست و جوی خود را انجام دهید و مشخصات هرکدام را بررسی کنید.

blank