در حال نمایش 5 نتیجه

460.000 تومان770.000 تومان
650.000 تومان750.000 تومان
700.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان

لنز بیوتی

blank

لنز بیوتی یک گزینه ی خاص برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب می باشد. هیچکس را پیدا نمی کنید که بگویید که زیبایی برایش اهمیت ندارد. به همین دلیل افراد در سراسر دنیا زیادی برای زیبایی خود هزینه های زیادی را انجام می دهند. یکی از لوازمی که جدیدا خیلی مورد توجه و استقبال افراد قرار گرفته است، لنز زیبایی است.

لنز تماسی چشم مخصوصا لنز رنگی یک راه بسیار موثر در تغییر ظاهر فراد می باشد. با توجه به این که در حال حاضر زیبایی ها با سبک مینیمال خیلی مد می باشد، لنزهای تماسی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. زیرا با تغییر رنگ چشم یک زیبایی دلنشین به چهره می دهد. عمل های جراحی و یا انجام آرایش هم نیز گرچه باعث تغییر چهره می شوند، اما زیبایی طبیعی نخواهد بود.

معرفی لنز بیوتی

لنز رنگی فصلی بیوتی یکی از برندهای بسیار معروف لنز رنگی می باشد. شما در همین جمله با بیشتر ویژگی های آن آشنا شدید. در وهله ی اول متوجه شدید که این یک لنز رنگی زیبایی است. دوم آن یک لنز فصلی است. دانستن مدت زمان استفاده از لنزهای تماسی بسیار اهمیت دارد. زیرا نباید به هیچ عنوان بیشتر از این زمان مجاز از کنتاکت تماسی خود استفاده کنید.

هنگام خرید لنز چشم موارد دیگری نیز هستند که باید به آن ها توجه کنید. به عنوان مثال قطر لنز از مواد مهم می باشد. حتما باید بدانید که قطر لنز انتخابی چند میلی متر است و آیا با قطر چشمتان هم خوانی دارد یا خیر. تصور کنید لنزی که خریداری کرده اید قطری کوچکتر نسبت به چشمتان داشته باشد. مخصوصا زمانی که از لنز رنگی متفاوت با رنگ چشمتان استفاده می کنید، ظاهری خنده دار پیدا خواهید کرد.

خیلی از افراد به صرف دیدن تبلیغات واینکه خوششان آمده است برای خرید مراجعه می کنند. اما نمی دانند که خرید این محصول دارای قواعد و قوانین بسیار خاصی می باشد. حالا در قسمت بعدی بیشتر با این موارد آشنا خواهید شد.

مورد دیگری که لازم است در مورد لنز بیوتی بدانید، داشتن لنزهای رنگی نمره دار می باشد. لنز طبی یک نوع به خصوص از لنزهای تماسی است که کار عینک را انجام می دهد. اما لنزهای رنگی نیز برای راحتی افراد با مشکلات چشمی لنزهایی نمره دار را طراحی کرده اند. لنز طبی رنگی در واقع یک لنز دو منظوره است.

نحوه ی استفاده لنز بیوتی

حالا که با لنز بیوتی آشنا شدید باید نحوه ی استفاده از آن را نیز بدانید. لنزهای زیبایی نظیر بیوتی معمولا همراه با آرایش چشم استفاده می شوند. به همین دلیل خیلی مهم است که بدانید چگونه آرایش کنید. در غیر این صورت باعث ایجاد عفونت در چشم می شود.

در صورتی که چشمتان دچار عفونت شود، دیگر استفاده از کنتاکت های تماسی امکان پذیر نخواهد بود. علاوه بر این چشمانتان پف کرده و زشت خواهد شد.

ساده ترین و پیش پا افتاده ترین کار جهت آرایش چشم چک کردن تاریخ انقضای لوازم آرایشی است. خیلی از افراد بدون توجه به این موضوع و تا تمام شدن محصول آرایشیشان از آن استفاده می کنند. در حالی که خیلی از لوازم آرایشی پس از باز شدن دارای مدت زمان استفاده محدود هستند.

به عنوان مثال ریمل جز مواردی است که تا سه ماه قابل استفاده است. یا خط چشم را می توان تا یک ماه استفاده کرد. برس ها و فرچه های نیز به همین ترتیب هر کدام دوره ی استفاده ی محدودی دارند.

سعی کنید لوازم آرایشی تان را نیز با کسی به اشتراک نگذارید. استفاده ی مشترک از لوازم آرایشی یکی از راه های بالقوه جهت انتقال عفونت ها و مشکلات چشمی است.

پس اگر لوازم آرایشی دارید که مدت زمان طولانی از خریدتان گذشته است و یا نمی دانید چند وقت در کمدتان مانده است همین حالا آن ها را دور بیندازید و برای خرید لوازم جدید اقدام کنید.

زمانی که از لنز چشم رنگی استفاده می کنید، نحوه ی آرایش کردن را نیز باید بلد باشید. نکته ی اصلی قرار دادن لنز در چشم قبل از انجام آرایش می باشد. پس از آن می توانید آرایش دلخواه خود را انجام دهید.

چند نکته

هنگام خط چشم کشیدن و یا ریمل زدن بسیار دقت کنید که فرچه به چشمتان برخورد نکند. در این صورت علاوه بر این که احتمال آسیب دیدن چشمتان نیز وجود دارد، قطعا دچار سوزش چشم خواهید شد.

لنز بیوتی یک لنز روزانه فصلی است. پس باید در پایان روز و قبل از خواب حتما آن را از چشمتان خارج کنید. اما با خارج کردن آن ها از چشم کارتان با کنتاکت های تماسی تمام نمی شود. در این مرحله نوبت تمیز کردن و ضدعفونی لنزهایتان است.

تمیز کردن لنزها با محلول لنز انجام می شود. پس از شست وشوی لنزها، آن ها را در جالنزی قرار خواهید داد و با محلول لنز پر می کنید.

به هیچ عنوان نباید با کنتاکت ها بخوابید. همچنین رفتن به حمام و استخر نیز با لنزهاس تماسی توصیه نمی شود. در واقع هر گونه تماس کنتاکت های تماسی با آب غدقن می باشد.

اگر از نوع پلانو یا همان بدون نمره استفاده می کنید، نباید اجازه بدهید شخص دیگری از لنزهای تماسی تان استفاده کنند. لنزهای تماسی کاملا جز لوازم بهداشتی شخصی محسوب می شوند که فقط باید در اختیار شخص باشد.

در نهایت حتما در پایان سه ماه استفاده از کنتاکت های تماسی غدقن است. در صورت تمایل به استفاده ی بیشتر باید مجدد کنتاکت تماسی خریداری کنید.

خرید لنز بیوتی

خرید لنز رنگی یک کار بسیار لذت بخش است. تصور کنید که با داشتن یک جفت چشم رنگی چقدر زیبانر و جذاب تر به نظر خواهید رسید. اما این موضوع را باید در نظر داشته باشید که احتمالا تمامی مدل های لنز رنگی مناستان نخواهد بود. برای یک خرید رضایت بخش باید چند مورد را در نظر داشته باشید.

اولین و مهمترین موضوع تطابق سایز لنز با سایز چشمتان است. در قسمت ابتدایی مقاله دلیل این موضوع برایتان توضیح داده شد. اهمیت به این موضع راحتی خودتان را به دنبال خواهد داشت.

دومین موضوع در خرید لنز بیوتی انتخاب رنگ می باشد. انتخاب رنگ لنز معمولا برای افراد سخت است. اما در ادامه به شما راهکاری آموزش می دهیم که بتوانید راحت تر از این مرحله گذر کنید:

برای انتخاب صحیح رنگ لنز تنها باید به رنپ پوستتان توجه داشته باشید. لنزهایی که برای پوست ها با رنگ روشن و یا تیره توصیه می شوند، یکسان نیستند.

معمولا بر اساس تنالیته ی پوست باید انتخاب لنز انجام شود. افراد دارای سه نوع تنالیته ی زیر هستند:

  • گرم
  • سرد
  • خنثی

برای این که تنالیته ی پوستتان را مشخص کنید به یک تیکه کاغذ سفید نیاز دارید. اگر کاغذ را کنار پوستتان قرار دادید و در مقایسه با آن سفید به نظر رسید دارای پوست سرد و اگر تیره تر به نظررسید دارای پوست گرم هستید. اگر مابین این دو بود دارای پوست خنثی هستید.

حالا در قسمت بعدی رنگ بندی برند بیوتی همراه با موارد استفاده خدمتتان معرفی می شو

رنگبندی

لنز رنگی بیوتی یا همان لنز رنگی شیخ بیوتی دارای 20 رنگ زیبا به شرح زیر است:

الیو: یک لنز طوسی سبز دور دار و مناسب برای همه ی تیپیکال های پوستی. این ترکیب رنگ فوق العاده ظاهرتان را جذاب خواهد کرد.

آنجل گری: لنز طوسی آبی تیره بدون ترکیب رنگ آنجل گری است. این لنز برای افراد با پوست های سرد مناسب است. با زدن این لنز چهره ای مرموز خواهید داشت.

کریستال: مدل کریستال یک لنز طوسی سبز است. تفاوت آن در مدل الیو در شکل ظاهری آن است. الیو یک لنز دور دار (دور مشکی) است در حالی که کریستال بدون دور است.

هیزل: اگر داراب تنالیته پوست گرم هستید و دنبال یک لنز رنگی منحصر به فرد و سازگار با نوع پوستتان هستید این مدل پیشنهاد می شود. هیزل یک لنز عسلی زیتونی با ته مایه طوسی دور دار است.

سی بلو: اگر دوست دارید ظاهری لاکچری داشته باشید؛ مدل سی بلو یک لنز آبی اقیانوسی بدون دور است. ین مدل برای افراد با پوست های سفید و روشن کاربردی تر است.

رینگ گری: اگر دوست دارید مانند ملکه های مصری زیبا و سحرآمیز باشید این لنز طوسی دوردار را خریداری کنید.

رینگ گرین: یک مدل فوق العاده زیبا و جذاب دیگر مدل رینگ گرین است. این یک لنز سبز دور دار است که معصومیت چهره تان را چند برابر خواهد کرد.

رینگ بلو: اگر دارای پوست گرم و روشن هستید برای داشتن ظاهری شیک خرید این کنتاکت تماسی توصیه می شود.

وارم هازل: اگر جز افرادی هستید که به مدل های نچرال علاقه مندید این لنز قهوه ای دور دار قطعا انتخابتان خواهد بود.

کاملیا: لنز عسلی طوسی سبز بدون دور برای افراد مشرق زمین بسیار مناسب است و با رنگ پوستشان کاملا همخوانی دارد.

جدیدترین مدل های لنز بیوتی

علاوه بر رنگ بندی های بالا چند رنگ زیر به تازگی توسط لنز بیوتی معرفی شده است. این رنگ ها به شدت زیبا و کاربردی هستند. جالبی این رنگ ها این است که برای بیش از 90 درصد افراد مناسب می باشند.

جورجیو: لنز طوسی سبز دور ترکیب رنگ فوق العاده ی این لنز است. رنگ طوسی بر رنگ سبز غالب است اما نمی توان از زیبایی که رنگ سبز به این لنز داده است چشم پوشید.

پلاتینیوم: پلاتینیوم یک لنز طوسی دور مشکی است که به شدت طرفدار دارد. لنز رنگی طوسی از آن دسته لنزهایی است که بیشتز افراد آن را می پسندند.

پرل: لنز طوسی آبی بدون دور مناسب برای افراد با پوست های خنثی و سرد است. اما افرادی که پوست های گرم و تیره هم دارند و از این لنز استفاده کرده اند باز خورد خوبی داشته اند. ترکیب رنگ این لنز کاملا خاص است که آن را برای هر چهره ای مناسب کرده است.

آیس بلو: آیس بلو یک مدل دیگر از لنز آبی است. این ترکیب رنگ در صدر پرفروش ترین مدل ها قرار دارد. لنز طوسی آبی دور دار ترکیب رنگ آیس بلو است. با پوشیدن این لنز ظاهری لوکس و شیک خواهید داشت.

بیبی بلو: لنز آبی بدون دور ترکیب رنگ این مدل از لنز بیوتی می باشد. با پوشیدن این لنز کاملا ظاهری بیبی فیس پیدا خواهید کرد. رنگ آبی این لنز دقیقا شبیه کاتالوگ می باشد و هیچ گونه اغراق و تحریف رنگی در آن انجام نشده است. شاید متناسب بادرجه تیرگی چشمتان کمی روشن و یا تیره به نظر برسد اما در مجموع ترکیب رنگ این لنز همین است.

آخرین مدل

آمبر: یکی دیگر از مدل های زیبا و جذاب بیوتی مدل آمبر است. این لنز عسلی طوسی دور دار (دور مشکی) است. رنگ عسلی در این مدل بیشتر به چشم می آید. اما استفاده از رنگ طوسی در ترکیب این لنز باعث مات شدن و خاص تر شدن ترکیب رنگ آن شده است.

آکوا: در نهایت آخرین ترکیب رنگ جذاب بیوتی است که می توانید برای خرید آن اقدام کنید. آبی اقیانوسی ترکیب رنگ زیبا و جذاب این لنز است که می توانید در کاتالوگ مشاهده کنید.

قیمت لنز بیوتی

قیمت لنز بیوتی را می توانید در یایت ایفوریا چک کنید. اگر این لنز را به صورت نمره دار انتخاب کنید افزایش قیمت را برایش مشاهده می کنید. لنز طبی رنگی نسبت به لنز طبی و یا رنگی قیمت بالاتری دارد.

همچنین توجه کنید که لنز بیوتی یک لنز فصلی است. پس نیاز به خرید محلول لنز و جالنزی نیز خواهید داشت. محلول لنز یا همان مایع لنز برای نگهداری و همچنین تمیز کردن لنزهای تماسی بسیار حائز اهمیت است.

شما نمی توانید از هیچ مایع دیگری استفاده کنید. تنها ماده ی قابل قبول که به بافت لنزتان آسیب نمی زند همین محلول لنز است. بهتر است در همان ابتدا محلول لنز چند منظوره خریداری کنید. بدین صورت هم از ضدعفونی لنزهایتان مطمئن می شوید، هم می توانید زمانی که در چشمتان نیست در جالنزی از آن ریخته و کنتاکت های تماسیتان را تا استفاده ی بعد نگهداری کنید.

امیدواریم با خواندن این مقاله توانسته باشید اطلاعات جامعی در مورد لنز رنگی بیوتی به دست آورید. اگر دوست دارید آن را با قیمت مناسب تری تهیه کنید به نمایندگی لنز رنگی درتهران مراجعه کنید.

ایفوریا را به عنوان نمایندگی لنز رنگی و طبی به خاطر بسپرید. اگر هم امکان مراجعه حضوری برایتان میسر نمی باشد می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنید.

blank