نمایش دادن همه 17 نتیجه

فروش ویژه
350.000 تومان400.000 تومان
فروش ویژه
380.000 تومان1.300.000 تومان
380.000 تومان1.050.000 تومان
440.000 تومان480.000 تومان
460.000 تومان770.000 تومان
540.000 تومان600.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
590.000 تومان690.000 تومان
700.000 تومان1.900.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان

لنز ارزان

blank

لنز ارزان می توان از هر جایی تهیه کرد ولی باید توجه داشت که برای خرید برند های متنوع از جاهای معتبر خرید کنید و دارای تائیدیه از وزارت بهداشت داشته باشند.

لنز رنگی ارزان می تواند مشکل اکثرا افراد را حل کند زیرا که با قیمت بالای این محصولات دیگر مشتریان توان خرید لنز طبی و یا لنز رنگی ندارند.بیشتر افراد به دلیل نا آشنا بودن از لنز تماسی خود را به دردسر می اندازند به این دلیل استفاده نادرست از لنز باعث بوجود آمدن مشکلاتی مانند عفونت و التهاب چشم خواهد شد.

بعضی از لنز های رنگی ارزان نسبت به سایر برند های دیگر اکسیژن رسانی متوسطی دارد که به دلیل کیفیت پایین این محصولات نیاز به دقت بالایی باید داشته باشید تا به چشمان شما آسیبی وارد نکند.

خرید لنز ارزان

آنهایی که می خواهند لنز رنگی ارزان کوتاه مدت داشته باشند می توانند از لنز رنگی روزانه هم استفاده کنند و حتما باید توجه داشت که لنز های یکبار مصرف باید مواظب باشید که مشکلاتی برای ما پیش نیاید و بیماری در مردمک ایجاد نشود.استفاده از لنز میکروباتی را در میان چشم ایجاد می کند که اگر به آن توجه نکنیم باعث مشکلاتی مانند درد،قرمزی و تاری دید را به وجود می آورد که اگر به علائم مواجه شده اید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

خرید لنز ارزان از آرایشگاه یا محصولات بهداشتی جدی خودداری نمائید زیرا به این دلیل که امکان تقلبی بودن لنز وجود دارد، به ارزان بودن لنز نگاه نکنید زیرا خریدی نامطمئن خواهید داشت و اگر زیاد به آن توجه نکنیم باعث نابینا شدن می شود.

قیمت لنز رنگی ارزان

با پیشرفت تکنولوژی برای مراقبت از لنز تماسی محلول لنز و مایع لنز تولید کرده اند که مشتریان راحت و دچار بیماری های مانند عفونت و التهاب چشم نخواهید داشت که ما در فروشگاه برایتان آموزش برداشتن و گذاشتن در وب سایت قرار داده ایم.لنز زیبایی ارزان را می توانید در فروشگاه معتبر و برند اورجینال را تهیه تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

اگر می خواهید لنز شما آسیبی به آن وارد نشود اصول مراقبت و نگهداری را رعایت کنید تا به مشکل نخورید یکی از دلایلی که لنز شما عفونت ایجاد می کند استفاده لنز در خوابیدن و شنا کردن است که موجب ناراحتی چشم می شود که متاسفانه چشم شما کور می شود برای همین ما مطالبی در مورد نگهداری لنز ارزان و با کیفیت برایتان توضیح خواهیم داد.

لنز ارزان در دو سری فصلی و سالانه است که به صورت جعبه ای و شیشه در بازار ایران عرضه می شود.اگه برای اولین بار از لنز تماسی استفاده می کنید باید اول دست خود را با صابون بشوئید و با حوله بدون پرز خشک کنید،لنز را جعبه خارج کنید و در جالنزی قرار دهید ولی بیشتر سعی کنید که محلول لنز زیاد در ظرف نریزید تا لنز شما در جالنزی گیر نکند،پارگی لنز به مردمک چشم آسیب وارد می کند و چشم صدمه بدی می بیند.

مدت استفاده لنز ارزان

برای خرید لنز ارزان باید توجه زیادی به آن کرد که از کجا تهیه یا معتبر پیدا کنیم.بعضی از فروشگاه ها که مدت استفاده آن به پایان می رسد تاریخ آن را دستکاری می کنند و لنز رنگی ارزانی را در اختیار مشتریان قرار می دهند.این کار اشتباه است به این دلیل که مشکلاتی مانند سوزش و قرمزی را برایتان بوجود می آید.

برای اینکه بتوانید لنزی سالم داشته باشید باید به مدت استفاده آن توجه کرد.اگر لنز روزانه دارید باید صبح در چشم قرار داده و تا شب آن را از چشم خارج و دور بیندازید ولی لنز های فصلی می توانید 3 تا 4 ماه استفاده کنید.توجه داشته باشید که لنز ماهانه و با فصلی تفاوت زیادی دارند از لحاظ مدت استفاده.

لنز ارزان درسته قیمت پایینی دارد ولی نباید از هر جایی تهیه کرد باید از دارای تاییدیه از شرکت آمریکایی FDA داشته باشند.چشم یک قسمت حساس در بدن است که استفاده از لنز به آن بهبودی می بخشد که اگر کیفیت آن پایین باشد حساسیت های را به وجود می آورد.در لایه لنز و چشم اکسیژن عبور می کند که به آسانی باکتری هایی را به وجود آورده و باعث التهاب در چشم می شود.

اگر به این مشکلات مواجه شدید که باعث اذیت شما شده است باید از محلول لنز استفاده کنید تا میکروب و آلودگی در سطح چشم را از بین ببرد و این موضوع را رفع کند.

صلاحیت خرید لنز ارزان

خرید اختیاری لنز ارزان برای شما اتفاقات ناگواری را رخ می دهد که باید معاینات چشم را انجام بدهید و به صورت حرفه ای باید نسخه خود را به چشم پزشک تحویل دهید تا نمره و صلاحیت لنز تماسی را داشته باشید که به مشکل مواجه نشوید.

لنز های ارزان غیر اورجینال یک مشکلی که دارند به قطر لنز یکسانی را برای چشم تولید می کنند که بعضی از این برند های تقلبی با سایز چشم سازگاری ندارد و باید سایزی را انتخاب کنید که متناسب با قرینه شما باشد.

اگر دوست دارید که مانند بازیگران هالیوودی باشید باید از لنز های رنگی با کیفیت استفاده کنید به ظاهر شما جذابیت خاصی دهد.اکثرا خانم های ایرانی که می خواهند از عینک خلاص شوند لنز طبیعی را جایگزین آن می کنند که یک روش جالبی برای تغییر شکل است.

blank