مشاهده همه 5 نتیجه

لنز طبی مورنینگ

معرفی میکنیم از بهترین لنز های تماسی به نام لنز طبی مورنینگ که یکی از اولویت های مشتری که از آن استفاده می کنند،و ما سعی خواهیم کرد اطلاعات کاملی را در مورد این لنز برای شما مطرح کنیم که آیا ارزش خرید این لنز بالا خواهد بود؟

اطلاعاتی در مورد لنز طبی مورنینگ

 لنز طبی این محصول برای چشم هایی که مشکل آستیگماتیسم یا دوربینی یا نزدیک بینی را برای شما اصلاح خواهد کرد که می توانید آن را در فروشگاه ایفوریا تهیه کنید.

این محصول خیلی نازک هستند که هیچ احساسی نخواهید کرد،با داشتن ماده ای به نام Bioxifilcon را تولید می کنند که ماندگاری و کیفیت لنز های خود را بالا می برند.این نمونه در مصرف لنز در سه مدل روزانه،فصلی و سالانه می توانند مشتری را از آن راحت استفاده کنند.

مدت استفاده از لنز طبی مورنینگ 

روزانه:به طور کلی از 30 عدد لنز دارا هستند که به اندازه ی یک ماه برای شما کافی خواهد بود که از فناوری ساخت هایدروژل تولید شدند که ماندگاری های خود را بالا ببرند.

فصلی:در بسته های آن 1 جفت تا 3 جفت وجود دارند،تفاوت زیادی با لنز های روزانه را دارد که با ماده سازنده Hioxofilcon ساخته شده و با محتوای آب %55 جذب آب رسانی را بالا برده.

سالانه:با آستیگمات ترکیب شده و دارای 2 عدد لنز در پک قرار دارد و با فناوری ساخت جدید سیلندر و محور را تشکیل داده و درصد محتوای آب %38 جذب آب رسانی آن متوسط است که ماده سازنده Polymacon توانسته قدرت خود را برابر اکسیژن رسانی دو برابر کند.

خصوصیات لنز طبی مورنینگ

  • محافظت در برابر اشعه UV در طول روز
  • جذب آب رسانی بسیار قدرتمند که مانع از خشکی چشم می شود
  • دارای سیلندر و محور هستند که مقاومت لنز را بالا می برد
  • داشتن نمره های زیاد برای چشم های نمره بالا که کار مشتریان را حل می کند
  • تایید شده توسط شرکت (ihterojo) در کره جنوبی

مراقبت و نگهداری از لنز طبی مورنینگ

قبل از اینکه از لنز طبی مورنینگ استفاده کنید حتما باید دستان خود را با صابون بشورید و لنز را با سر انگشتتان بردارید.و برای اینکه لنز شما پاکیزه بماند از ظرف مخصوص به نام جا لنزی استفاده کنید و برای نگهداری و جلوگیری از قرمزی چشم به نام محلول لنز به کار می رود.توجه داشته باشید اگه با لنز بخوابید باعث بروز مشکل و یا کوری چشم خواهد شد.