در حال نمایش 4 نتیجه

1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان

لنز رنگی آناستازیا

blank

لنز رنگی آناستازیا جز یکی از بیشترین نمونه های متنوع رنگی را دارد و خیلی از لنز هایی که سری دارند بیشتر بوده.

لنز آناستازیا رنگ های طبیعی و خیره کننده ای دارد و یکی دیگر از محصولات کره جنوبی که به تازگی لنز های جدیدی را اختصاص داده است.از ماده ای که برای ساخت لنز انجام می دهند و نام آن سیلیکون هایدروژل تولید می شوند.

 اخیرن از ماده جدیدی که اکسیژن رسانی آن و کیفیت بهتر لنز از ماده ای به نام Plymacon و از فناوری ساخت هایدروژل که علم تکنولوژِی آمریکا که با کره جنوبی متهد شدند و محصولی درجه یک و فوق العاده ای درست کردند،این لنز تامین کننده( نزدیک بینی) و (دور بینی) می باشد.

چه رنگی را انتخاب کنیم؟

لنز رنگی آناستازیا تنوع رنگ زیادی دارد که برای مشتریان مشکل ایجاد می کند و ما به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ Blue،Gray،Green که فروش های زیادی داشته است.

مشتری ها از این رنگ و مدل خوششان می آید و از رنگی که استفاده می کنند راضی باشند و البته مخصوص خانم های جوان است و اینکه عادت دارن از این مارک استفاده کنند و آن را ترک نکند که از محصول شیک و زیبا لذت ببرد.

طبیعی بودن آن باعث می شود که هرکسی به شما نگاه کند با خودشان فکر کنند و با طبیعی بودن آن شوکه شوند.

این نمونه هر اول جهان را به خود ثبت کرده و یکی از پرفروش ترین لنز های رنگی است که هم نمره دار و بدون نمره یا همان طبی،زیبایی را به بازار عرضه کرده است.

خصوصیات های لنز رنگی آناستازیا

  • رنگ های خیره کننده و دیوانه وار
  • بهترین ماده سازنده Plymacon از آمریکا
  • بودن سایه های طبیعی و ریز برای چشمان زیبا

چه سری از لنز های آناستازیا را انتخاب کنیم؟

چند مدل سری از لنز رنگی آناستازیا را داریم که یکی سری ادیکت-سری آناستاتیک-سری دریم-سری یو اس آ بوده و هرکدام تنوع رنگ زیادی دارند و همه این سری ها قیمت یکسان دارند،درست است که قیمت بالایی دارند ولی ارزش این لنز دارد که باکیفیت خرید کنیم.

مراقبت و نگهداری از لنز رنگی آناستازیا

در لنز رنگی به یک نکته خیلی باید توجه کرد و این است که هیچ وقت با لنز نخوابید .باید آن را برداریم، در ظرف عادی نگذاریم که آلودگی را به خود جذب می کند که باعث قرمزی چشم می شود و ظرفی مخصوص به نام جا لنزی استفاده کنید.جا لنزی را از آب پر نکنید با وجود آهک باعث شوره زدن و مانع از جلوگیری میکروب ها خواهد شد.

که یکی از جایگزین آب در لنز محلول لنز وجود دارد که برای جلوگیری از میکروب می شود،مشتری گرامی برای خرید به فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه کنید و از خریدی که کرده اید راضی باشید.

blank