نمایش دادن همه 6 نتیجه

لنز آلکان

blank

لنز آلکان Alcon به گونه ای است که به تازگی در ایران وارد شده است و محصولات زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا به بهبودی چشم ها کمک کند. لنز سیباویژن برای افرادی که دوربینی،نزدیک بینی و آستیگماتیسم دارند می تواند مشکل آنها را بر طرف کند و یکی از گزینه های خرید برای بیمارانی که به دنبال بهبودی هستند مناسب خواهد بود.

خرید لنز آلکان

خرید لنز آلکان مناسب افرادی است که برای اولین بار دارند از لنز طبی یا لنز رنگی استفاده می کنند،همیشه شرکت آلکان سعی می کند که بهترین محصولات خود را در جهان توسعه دهد تا بتواند لنز بسیار خوبی را در بازار عرضه کند تا بتواند پیشرو در فروش لنز چشم داشته باشند.

کیفیت بالایی که لنز های سیباویژن دارند می تواند در طول استفاده راحتی را برای شما به ارمغان می آورد و لبه های نازکی که در لنز ایراپتیکس به کار گرفته شده دید خوبی را برایتان فراهم می کند.

خصوصیات لنز آلکان

اگر دوست دارید که در طول روز احساس راحتی داشته باشید پیشنهاد ما به شما لنز آلکان است که می تواند مشکلات چشم شما را برطرف کند و اگر از عینک خسته شده اید این محصولات بهترین جایگزین عینک شما می باشد و اگر می خواهید اطلاعاتی داشته باشید برایتان توضیح خواهیم داد:

از خوب بودن لنز ایراپتیکس این است که اگر در شرایط نور کم باشید می توانید دید خود را با استفاده از این محصول بهبود سازید.

این محصول از ماده سیلیکون هایدروژل و هایدروژل ساخته شده که در طول استفاده احساس خوبی را برایتان فراهم می سازد.

استفاده از ماده سیلیکون هایدروژل این است که دیگر در مدت استفاده چشم همیشه مرطوب بماند و همیشه خشک نباشد که به این گونه است که عفونت و التهاب چشم را از بین می برد و تنها خوبی لنز هیدروژل داشتن ماده که چربی و پروتئین روی لنز نمی ماند.

همان طور که گفتیم لنز های سیباویژن لبه های نازکی دارد که یکی از ویژگی های مهم این محصول است.

در بیشتر لنز های ایراپتیکس از درجه های 3 در 1 استفاده می کنند که تناژ رنگی خوبی را سازگار می کند و تمام مردمک چشم را می پوشاند و ظاهر خوبی به شما می دهد.

تنها محلولی که با لنز های آلکان سازگار دارد محلول لنز اپتی فری می باشد که به خوبی ضد عفونی و پاکسازی می کند. همین محلول لنز رسوبات و چربی لنز های شما در طول روز تمیز می کند تا احساس راحتی داشته باشید.

چند سری از برند های لنز آلکان

پیشرفت امروزه در تولید لنز های تماسی این است که به کمک مردم بیاید تا بتواند مشکلات چشم را درمان کند و تا بتواند در شرایط خاص خود از لنز تماسی استفاده کنند و لنز ایراپتیکس در تلاش است که کم و کاستی مشتری های عزیز را کم و با هزینه پایین و کیفیت بالا لنز های خود را در فروشگاه ایفوریا تهیه کنند.

لنز طبی روزانه آلکان

تنها برندی که با پلک زدن پشت سرهم که چشم را مرطوب می کند لنز طبی روزانه آلکان می باشد که شما می توانید بعد از هر بار استفاده لنز جدیدی داشته باشید. توصیه فروشگاه به شما این است که اگر مشکل نزدیک بینی و دوربینی دارند حتما از لنز روزانه استفاده کنند که این برند مارک متفاوتی ندارد و جزء لنز های ایراپتیکس است.

لنز سیباویژن تلاش خود را می کند تا لنز ها در طول استفاده رطوبت بالایی داشته باشند تا در برابر گرد و غبار و آلودگی مقاوم باشند تا چشم بهبودی خود را ادامه دهد.

لنز طبی فصلی آلکان

بعد استفاده لنز روزانه متوجه شدید که هزینه زیادی بابت خرید لنز می دهید با شما پیشنهاد می کنیم که لنز طبی فصلی آلکان بخرید که هم به صرفه است که شما می توانید به مدت 3 تا 4 ماه لنز فصلی داشته باشید که هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

لنز آستیگمات فصلی آلکان

یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین لنزی که برای بیماری آستیگماتیسم مناسب می باشد لنز آستیگمات آلکان Air Optix می باشد که به طور خارق العاده یکی از محبوب ترین لنز توریک در ایران است که با ماده سیلیکون هایدروژل تولیده شده که احساس راحتی را برای مشتریان فراهم می کند و حتی اکثرا آن ها از این برند راضی هستند.