در حال نمایش 7 نتیجه

لنز سولکو 

blank

لنز سولکو Soleko از معروف ترین و شناخته ترین برند های چشم می باشد این نوع لنز رنگی در 3 نوع موجود است که عبارتند از:لنز رنگی پدیداری (visibiltg tint) نوعی از لنز رنگی سولکو به نام لنز رنگی پدیداری دارای رنگ خیلی ضعیف است که به هیچ وجه باعث تغییر رنگ چشم نمی شود.

لنز رنگی شفاف (enhancement) این نوع لنز رنگی سولکو که به لنز رنگی شفاف شناخته می شود برای افرادی که دارای چشم روشن هستند خیلی مناسب است این نوع لنز از لنز رنگی پدیداری کمی پر رنگ تر است و رنگ شفاف دارد و وقتی روی چشم قرار می گیرد رنگ چشم را به صورت طبیعی و نه در حد زیاد تغییر می دهد.

لنز رنگی مات (opaque tint) اگر فردی دارای چشم تیره است لنز رنگی سولکو مات به دلیل غیر شفاف بودن رنگ چشم را به طور دقیق و کامل تغییر می دهد، این نوع لنز چشم شامل رنگ های گوناگونی ازجمله:رنگ سبز،آبی،بنفش،فندقی،طوسی،قهوه ای و ارغوانی می باشد که در فیلم گرگ و میش و هالووین از لنز رنگی مات استفاده می شود.

خرید لنز سولکو

لنز های رنگی که در بازار عرضه می شوند شامل 2 نوع اند:1- لنز های رنگی طبی 2- لنز های رنگی معمولی از ویژگی و مزایای لنز رنگی طبی می توان به این موارد اشاره کرد: اصلاح دوربینی،نزدیک بینی،آستیگمات و درمان دید نیز برای فرد مصرف کننده موثر است.

مشورت کردن با متخصص چشم نکته ی قابل توجه و مهمی است که فردی که قصد خرید لنز زیبایی دارد باید اطلاعاتی در مورد برند لنز،نوع آن و میزان استفاده از لنز تماسی را انجام بدهد و پرس جو کردن از قیمت های گوناگون که شرط اصلی خرید است.

رنگ پرل pearl:این نوع رنگ وقتی روی چشم های تیره قرار می گیرد به صورت رنگ طوسی و با توان یخی روشن با دور مشکی روی چشم فرد مصرف کننده نمایان می شود.

رنگ یلو yellow:به رنگ عسلی روشن با دور مشکی روی چشم های تیره نمایان می شود.

رنگ آکوا aqua:روی چشم تیره به رنگ آبی روشن دور دار خود نمایی می کند.

رنگ جید jade:به صورت رنگ سبز دور دار روی چشم تیره شان داده می شود.

رنگ لایت بلو light blue:این نوع رنگ لنز وقتی روی چشم تیره فرد قرار می گیرد به صورت رنگ آبی روشن گرافیتی است.

بررسی تخصصی لنز های رنگی و طبی رنگی سولکو پرل:

رنگ های طوسی یخی و دور مشکی مربوط به رنگ های لنز رنگی سولکو پرل می باشد و ماده Ocufilcon ماده اصلی سازنده لنز های رنگی و طبی رنگی سولکو می باشد.

این نوع لنز دارای ویژگی هایی می باشد از جمله:لنز های رنگی سولکو نسبت به سایر لنز های رنگی با دوام و کیفیت تر هستند و لنز سالانه و لنز فصلی به شمار می روند.

لنز های رنگی سولیکو در کشور ایتالیا ساخته می شوند اما محصول کشور آلمان هستند.لنز طبی رنگی و لنز رنگی سولکو سالانه می باشند.این نوع لنز را از نظر مستحکم بودن و رنگ از بهترین نوع لنز های رنگی محسوب می شوند و جدید به ایران صادر شدند.

لنز های رنگی و طبی رنگی سولیکو برای چشم های درشت و متوسط به دلیل سایز بزرگی که دارند گزینه خوبی هستند.

رنگبندی خاص لنز سولکو

رنگ جید jade:لنز رنگی جید برند سولکو به صورت رنگ سبز تیره با دور مشکی و بسیار طبیعی عرضه می شود.

رنگ پرل pearl:این نوع لنز به رنگ طوسی روشن حدودا یخی و دور دار می باشد و بیشتر لنز بی مارک تری فاضل از لحاظ شباهت لایت گرین است.

سولکو رنگ لایت بلو light blue:این نوع رنگ لنز سالانه است و دارای استحکام زیادی دارد رنگ آبی روشن به لنز مینت تاچ از برند دسیو خیلی به هم شباهت دارند.

 انحنای اصلی شان: 8.60mm می باشد قطره 14.00mm دارا می باشند و قدرت بینایی که می بخشند: 0.5- 25/0 – stepso 600- to – 6000 (stepso.50) to_100.00

blank