در حال نمایش 5 نتیجه

400.000 تومان2.250.000 تومان
فروش ویژه
450.000 تومان550.000 تومان
750.000 تومان1.000.000 تومان

لنز روزانه 

blank

لنز روزانه یا همان لنز یکبار مصرف یکی از مدل های بسیار محبوب کنتاکت های تماسی است. مخصوصا افرادی که به مد زیبایی اهمیت می دهند و از لنز رنگی استفاده می کنند، مدل لنز رنگی روزانه را بسیار می پسندند. داشتن چشمان رنگی متانسب با هر استایل و رنگ لباس نمی تواند بسیار جذاب باشد. اما لنز طبی روزانه نیز برای افراد با چشمان حساس و نوجوانان نیز بسیار پرکاربرد است. اگر دوست دارید اطلاعا خود را در این زمینه کامل تر کنید حتما ادامه ی مطلب را بخوانید.

مزایای لنز روزانه

اول از همه بهتر است در مورد نحوه ی استفاده کنتاکت تماسی روزانه کمی برایتان صحبت کنیم. نحوه ی استفاده از این کنتاکت تماسی به این صورت است که در ابتدای روز یا هر زمان که احتیاج دارید آن را داخل چشم قرار می دهید. سپس زمانی که قصد استراحت دارید و در آخر شب باید آن را از چشمتان خارج کنید.

نکته ی استفاده از این نوع همین جا است که پس از خارج کردن از چشم دور انداخته می شوند. پس اولین مزیتی که می توان برای این نوع برشمرد این است که نیازی به تمیز کردن ندارد. این مزیت بسیار بزرگی برای افراد شاغل می باشد. این افراد معمولا از فرصت کافی برای رسیدگی به لنزهایشان برخوردار نیستند و با تهیه این نوع می توانند به راحتی بر این مشکل غلبه کنند.

مزیت بعدی این کنتاکت تماسی همیشه تازه بودن آن است. خیلی تفاوت زیادی بین یک لنز چشم نو و لنز چند بار استفاده شده است. حتی اگر لنزهای چند بار مصرف کاملا با اصول تمیز شوند باز هم کمی از آلودگی بر سطح آن باقی می ماند. افرادی که چشمان حساس دارند و یا دچار تب یونجه هستند، این نوع برایشان بسیار کاربردی خواهد بود.

نکات مراقبتی پس از استفاده از کنتاکت های تماسی بسیار حساس است و اگر به درستی انجام نشود، قطعا در کوتاه مدت و یا درازمدت مشکلاتی برای چشم افراد به وجود می آورد.

با وجود تمامی این مزایا، عیبی که می توان بر این کنتاکت تماسی گرفت تولید بیش از حد زباله و ابجاد آلودگی زیست محیطی است. اگر جز افرادی هستید که دوست دارند از این نوع استفاده کنند، بهتر است پس از هربار استفاده کنتاکت تماسی خود را در نایلونی نگه دارید و به مراکز مخصوصی بازیافت لنز تماسی تحویل دهید.

خرید لنز روزانه

اگر دوست دارید این نوع لنز را خریداری کنید و یا این که پزشک معتمدتان برایتان این نوع لنز را مناسب دید، می توانید آن را از فروشگاه ایفوریا تهیه کنید. این فروشگاه نمایندگی لنز طبی رنگی در تهران است. اگر ساکن شهرستان نیز هستید، می توانید مدل دلخواه تان را به صورت آنلاین سفارش دهید.

در مورد خرید لنز رنگی یکبار مصرف یا همان روزانه خیلی از افراد دچار سو تفاهم می شوند. فکر می کنند به علت این که یک نوع لنز زیبایی با دوره ی استفاده ی بسیار کوتاه است می توانند آن را از هرجایی حتی دستفروش ها تهیه کنند.

اما لنزها در تماس مستقیم با چشمتان هستند. در صورتی که از استاندارهای ساخت لنز تبعیت نکنند می توانند مشکلات جدی برای چشم هایتان به وجود بیاورند. به همین دلیل حتما باید تمامیس مدل های کنتاکت های تماسی را از مراکز معتیر تهیه کنید.

نکته ی مهم دیگر خرید این کنتاکت تماسی با نسخه ی پزشک است. دلیل آن نیز تفاوت سایز برندهای مختلف است. اگر دوست دارید در 24 ساعتی که لنز به روی چشمتان است حس راحتی داشته باشید به این نکته حتما توجه داشته باشید.

افرادی که از این نوع استفاده می کنند بیشتر از افراد دیگر حس راحتی را تجربه می کنند و سلامت چشم هایشان تضمین شده است. تنها کفی است قبل از استفاده دست ها را شسته و سپس در چشم قرار دهند. پس از آن دیگر هیچ کار اضافی لازم نیست انجام دهند.

قیمت لنز روزانه

قیمت لنز روزانه در مدل های مختلق متفاوت است. در واقع قیمت لنز طبی و رنگی بر اساس متریال، برند و مدت زمان استفاده مشخص می شوند.

اگر قصد استفاده ی موردی و کوتاه مدت از لنز طبی را دارید، می توان گفت که این نوع از پایین ترین قیمت برخوردار است. شما می توانید با هزینه ای بسیار کم برای مهمانی ها و یا قرارهای مهم از یک جفت لنز روزانه استفاده کنید.

اما استفاده های طولانی مدت و هر روزه از این مدل خیلی ارزان نخواهد بود و می تواند حتی بیشتر از یک لنز سالانه برایتان هزینه داشته باشد.

توجه کنید در صورت خرید این نوع دیگر نیازی به خرید محلول لنز و جالنزی نخواهید داشت. دلیل آن نیز کاملا مشخص است زیرا پس از استفاده دور انداخته می شوند.

انواع لنز روزانه

لنز های روزانه توسط برندهای مختلفی تولید می شوند. اگر به دنبال خرید لنز رنگی روزانه هستید پیشنهاد ما به شما یکی از دو برند زیر است:

  • فرشلوک
  • دهب

هر دوی این ها جز برندهای بسیار شناخته شده و پرکاربرد است. لنز رنگی دهب یکی از معروف ترین نوع لتزهای تماسی است. رنگ بندی های جذاب و شاین آن نظر هر بینننده ای را به خود جلب می کند. در کنار آن لنزهای رنگی فرشولک نیز برای تازگی نگاهتان بسیار عالی عمل می کند.

اما برای خرید لنز طبی می توانید یکی از گزینه های زیرا را انتخاب کنید:

  • سیباویژن
  • مورنینگ
  • اکسل

این مدل ها برای افراد با مشکلات نزدیک بینی و دوربینی بسیار عالی عمل رده است. هر کدام از آن ها نیز توسط کمپانی های بسیار بزرگ طبق آخرین تکنولوژی ساخته شده است. کافی است منطبق با مشکل انکساری چشمتان یک مدل مناسب را انتخای کنید دیگر مشکلی برای بینایی تان نخواهید داشت. دید شفاف و کاملا واضح نتیجه ی خرید مدل های فوق خواهد بود.

لنز طبی رنگی روزانه را نیز می توانید با انتخاب از برند فرشلوک داشته باشید. برند مورنینگ نیز از آن برندهایی است که هم نمونه های پلانو و هم رنگی نمره دار دارد.

ملاک تان برای انتخاب و خرید یک لنز باید در وهله ی اول سایز و میزان انطباق آن با مشخصات چشمتان باشد. در غیر این صورت حس راحتی صد در صدی را تجربه نخواهید کرد.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر به کارشناسان آنلاین ما در فروشگاه پیام بدهید.

blank