نمایش دادن همه 7 نتیجه

لنز روزانه 

blank

معرفی می کنیم در مورد لنز روزانه که طرفداری زیادی داره و اگر تا به حال از آن استفاده نکرده اید ما آن را برای شما توضیح می دهیم که چجور لنزی است،آیا شما می توانید از آن در مسافرت یا کار های دیگر استفاده کرد؟

اطلاعاتی در مورد لنز یکبار مصرف 

لنز های روزانه در محصول های مختلف تولید می شوند که شما می توانید آن را انتخاب کنید و نکته دیگر این لنز در طول روز یا در ساعت کاری طولانی را تامین می کند،شما می توانید از صبح تا شب استفاده کنید و در هنگام خواب آن را دور بریزید و همیشه توجه داشته باشید که دوباره از همان لنز استفاده نکنید و از لنز جدید استفاده کنید که چشمای شما آسیب نبیند.

خصوصیات در مورد لنز یکبار مصرف 

  • لنز های یکبار مصرف با اکثر لنز های فصلی و سالانه در آب رسانی بهتر هستند
  • حمل کردن لنز در مسافرت ها و یا در هر جایی که لازم داشته باشید
  • هزینه کمتر در خرید و کم مصرف در محلول لنز
  • لنز های یکبار مصرف در آب و هوا تاثیر بهتری بر جای می گذارد
  • لنز طبی از عینک کاربرد بیشتری بهم دارند

لنز های روزانه حالت برجسته ای را دارند که راحتی را برای شما به ارمغان می آورد،لنز روزانه تماسی خیلی راحت هستند نسبت به سایر رقبای خود که یکی از مهم ترین ویژگی های یک لنز خوب محسوب می شود.

blank

آیا از لنز استفاده کنیم یا عینک؟

همان طور که می دانید لنز تماسی خیلی بهتر از عینک هستند،لنز های طبی یا عینک برای راحتی،زیبایی،تمیزی و کاربرد های زیادی که به شما بستگی دارد و قبل گرفتن عینک و لنز طبی باید توجه داشت که کدوم اصلاح و دید چشم را کامل می کند،عینک برای تمیز کردن احتیاج به حساس بودن ندارند و شما را مبتلا به عفونت چشم نمی کند ولی لنز روزانه تماسی باید از ضد عفونی و محلول لنز استفاده کرد که چشم شما بهبود کامل یابد،عینک قیمت ارزانی دارد ولی لنز طبی قیمت آن بالا است ولی ارزش خرید را دارد.

لنز های تماسی مزایای بیشتری دارند یکی اینکه برای طرف مقابل شما آن را نمی بیند و یکی دیگر دلایل اصلی که مشتری های عزیز از لنز تماسی می کنند یکی اینکه دیگر گودی چشم نخواهید داشت ولی در عینک در مرور زمان گودی جشم را ایجاد می کند.

blank

لنز های یکبار مصرف 

لنز های تماسی اکسیزن رسانی بالایی دارند که سلامت چشم را کامل می کند و حالتی را دارد که کاملا مردمک چشم سازگار است که بعد از مدت ها عملکرد آن زیاد و با کیفیت تر خواهد شد و از ماده ای به نام هایدروژل که می تواند ماندگاری لنز را در ساعات طولانی بالا ببرد.

لنز طبی روزانه برای چشم های خشک خیلی مناسب هستند که به دلیل آب رسانی های زیاد باعث چشم شما قرمزی و سوزش نداشته باشد که اگر این لنز ها مدلی نباشد منجر به زخمی شدن مردمک شما می شود.

لنز های روزانه نباید بیشتر از دو روز استفاده کرد چون انقضاء تمام شده و چشم شما را مدام اذیت می کند که همین باعث می شود که ویروس را در چشم شما ایجاد کند،و قبل از خواب آن را در چشم در آورده و آن را در محلول لنز انداخته تا ضد عفونی کند.

blank

طرز استفاده از لنز یکبار مصرف 

  • قبل از استفاده لنز حتما دست های خود را با صابون شسته و خشک کنید.
  • پلک های خود را با یک انگشت به صورت آرام بالا نگه دارید و انگشت دیگری به سمت پایین باشد و سعی کنید با دست راست استفاده کنید.
  • وقتی که لنز را بر روی چشم قرار داده اید،سرتان را به بالا قرار دهید و پلک های خود را آزاد و پشت سر هم پلک بزنید که تا لنز جای اصلی خود را بگیرد.
blank