نمایش یک نتیجه

لنز رنگی آرین

blank

اگر می خواهید لنز خوب و با ماندگاری بالا داشته باشید از لنز رنگی آرین استفاده کنید،لنز آرین کاربرد بالایی دارد که یکی از آن دوری از عینک طبی می شود که عوارض گودی چشم شما خواهد شد.

لنز آرین در مدل فصلی و سالانه فراهم کرده و در بازار عرضه که مشتریان بتوانند آن را تهیه کنند و در دو سری های آرین و کلیر کالر که در رنگ بندی تفاوت زیادی دارند ولی در یک شرکت تولید و تایید شده توسط FDA آمریکا که شرایط خوبی را فراهم کرده است.

لنز آرین یک لنز تماسی نرم است و حالت سه بعدی و رنگ آمیزی بسیار جالبی دارد که شما از لنز خود لذت ببرید،رنگ آن مدل های(Tone1،2،3)ساخته می شوند که یک لنز آرایشی و زیبایی به حساب می آید.

مورد توجه مشتریان عزیز می توانید از فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه کنید و از خریدی که کرده اید راضی باشید.

لنز آرین یا کلیر کالر؟

کره جنوبی توانسته از یک محصول دو مدل سری را به مشتریان عرضه کند که رنگ های آن به طور دقیق مثل هم هستند ولی از لحاظ کلی رنگ خاص و شیکی را تولید می کنند که مورد علاقه خانم های جوان است که بتوانند لنزی با کیفیت خوبی استفاده کنند.

بر اساس رنگ بندی آرین از لحاظ آب رسانی و فناوری ساخت به نام هایدروژل در هر دو محصول وجود دارد و نسبت به سایر لنز ها خوب بوده و سال های اخیر فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.

خصوصیات لنز رنگی آرین

  • آب رسانی بالا برای جلوگیری خشکی چشم
  • محافظت در برابر اشعه(UV)
  • طرح منحنی سه بعدی برای راحتی چشم
  • رنگ های مختلف در سه سری

اطلاعاتی در مورد لنز رنگی آرین

لنز رنگی آرین آب رسانی و اکسیژن رسانی بالا آن باعث خیالی راحت برای مشتریان فراهم کند،مدل های جدید از سری لنز رنگی آرین که به تازگی از فناوری ساخت هایدروژل تولید می کنند.

رنگ های آرین طبیعی و زیبا هستند که به فرد زیبایی را در اعماق وجود درخشان کند و همنیطور که می دانید مخصوص آرایش است،ولی از لحاظ کلی لنزی از رنگ پذیری،راحتی برای چشم و پوشش کامل مردمک را برای شما آسوده خاطر می کند.

لنز رنگی آرین Aryan Monthly به گونه ای طراحی شده که از لحاظ کیفیت،اکسیژن رسانی و راحتی برای شما فراهم کرده است.رنگ های آرین به سبک کلاسیک و رنگ آمیزی طبیعت زیبا که باعث تغییر زمینه چشم شما می شود.

استفاده از رنگ های جذاب و زیبا در مجالس و مهمانی ها ظاهر خیره کننده ای را برای شما به وجود می آورد،با این برند خیلی زیاد میتوانید با لباس و یا حتی با لوازم آرایش ست کنید تا همین امر باعث میشه تا همیشه اعتماد به نفس داشته باشید،مدت استفاده این محصول فصلی می باشد یعنی 3 تا 4 ماه می توانید استفاده کنید و بعد تمام شدن تاریخ لنز حتما آن را بیرون بیاندازید و از فروشگاه ما به صورت اینترنتی خرید کنید.