نمایش دادن همه 2 نتیجه

فروش ویژه
240.000 تومان950.000 تومان

لنز جانسون

blank

لنز جانسون Johnson که یکی از بهترین لنز های تماسی که در بازار عرضه شده است،این لنز یکی لنز راحت ترین لنز های تماسی در این دوران به حساب می آید که معمولا با لنز های طبی دیگر رقابت بالایی را دارند.این محصول برای افرادی که تاری دید و نزدیک بینی و دوربینی را دارند اصلاح می کند.

به تازگی لنز Acuvue با تکنولوژی پیشرفته به نام Senofilcon A توانسته است که آب رسانی بالایی را در چشم جریان پیدا کنند و فواید آن مانع از قرمزی و و سوزش چشم شما خواهد شد و مخصوص ساعت های طولانی در مردمک را نگه دارد.

امروزه مشتری ها لنزی را می خواهند که هیچ احساسی را نکنند و دوست دارند لنزی نرم و پر کاربرد برای چشمانشان باشد،این لنز یک آستیگماتیسم است که انحنای منحصر به فردی را دارد و یکی از ویژگی های آن محافظت در برابر اشعه UV است که فرد می تواند از این کاربرد بهره ببرد،لنز های Johson خیلی راحت هستند که دلیل آن وجود لایه سه بعدی لنز می باشد.

فناوری جانسون 

جانسون کمک می کند که لنز شما در مدت طولانی در مردمک چشم تحمل می کند و یک لنز طبیعی که باعث جلوگیری از خشکی چشم شما می شود این محصول از ماده ای به نام سیلیکون هایدروژل تولید می شوند که آّب رسانی و رطوبت را در چشم تشکیل می دهد و برای کسانی که مشکل خشکی چشم را دارند فوق العاده خواهد بود و یک لنز اکیووی عالی و جالب برای شما فراهم می کند،در همین امر اکسیژن رسانی را دارد و تنفس خوبی را برای چشم تامین کند.

اطلاعاتی در مورد لنز طبی جانسون

Johson سال 1996 در کشور آمریکا کار خود را از لنز های سیلیکون هایدروژل شروع کرد و توانست لنز فصلی و لنز روزانه و از کمپانی Acuvue را تولید کند.مشتری گرامی شما می توانید به فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه کنید و از خریدی که کرده اید راضی باشید.

لنز جانسون طبی اکیوو اویسیس پیشنهاد فروشگاه ایفوریا به شما مصرف کننده ی عزیز برای خرید لنز چشم ،محصول کشور آمریکا به لنز جانسون اکیوو اویسیس می باشد.این تاریخ انقضای بالایی دارند،قطرشان 14.5 و 38% آبرسانی دارند در حالی که در جعبه های 3 جفتی قرار گرفته اند.لنز جانسون طبی فصلی اکیوو اویسیس از نظر کیفیت سومین لنز طبی فصلی محسوب می شود.

لنز های طبی فصلی از نظر دسته بندی کیفیتشان از لنز های سالانه بیشتر و زیاد تر است،وقتی شخصی از لنز استفاده می کند به تا رنج نوشته شده انقضاء زمانی که درب آنرا باز می کند باید توجه کند به این دلیل که مورد لنز های چشمی تاریخ انقضای آن خیلی مهم و قابل توجه می باشد که تاریخ انقضای لنز طبی فصلی جانسون با تاریخ انقضای بالا گزینه مناسبی برای خرید اشخاص می باشد.

بر خلاف سایر برند های لنز طبی و لنز آستیگمات که نمره های ناقصی دارند،لنز جانسون با نمره منفی 1.00 تا 12 برای خریداران فراهم می باشند از مزایای لنز جانسون این است که به صورت لنگه هم فروخته می شود و با استپ های 25 صدم بالا می رود.

سطح دقیق صاف لنز طبی جانسون این شرایط را فراهم کرد که چشمک زدن اصلا باعث اصطحکاک نشود و بلکه بدون خستگی و زحمت در طی روز بتواند چشمک بزند.

بین مولکول های سیلیکون پلی وینیل قرار گرفته که سبب شده اشک و آب با هم ترکیب و یک منبع با رطوبت بالا ایجاد نمایند.لنز های طبی جانسون به کاهش خشکی چشم و مرطوب نگه داشتن چشم کمک می کنند چون دارای تکنولوژی منحصر به فرد HYDRY CLEW PLUS می باشند.

لنز های طبی جانسون به صورت تکی UV را فیلتر می کنند به گونه ای که خاصیت و توانایی این که UVB%99 و %95 از اشعه های مضر YVB را به درستی و خوبی حذف کنند دارند.

لنز جانسون اویسیس سفیدی طبیعی چشم را حفظ کرده و در طول روز استفاده شوند فرد مصرف کننده چشمانشان قرمز نمی شوند و نمی سوزد چون در طی روز قابلیت اینکه اکسیژن چشم را تامین و فراهم کنند دارند.

وقتی لنز بعد از 3 ماه عوض نشود چشم فرد مصرف کننده دچار عوارض منفی که بر اثر تحریک شدن و آلودگی سست نمی شود.

مراقبت و نگهداری از لنز طبی جانسون

قبل از اینکه از لنز استفاده کنید حتما باید دستان خود را با صابون بشورید و لنز را با سر انگشتتان بردارید. و برای اینکه لنز شما پاکیزه بماند از ظرف مخصوص به نام جا لنزی استفاده کنید و برای نگهداری و جلوگیری از قرمزی چشم به نام محلول لنز به کار می رود.توجه داشته باشید اگه با لنز بخوابید باعث بروز مشکل و یا کوری چشم خواهد شد.