در حال نمایش 2 نتیجه

580.000 تومان1.750.000 تومان

لنز بایوفینیتی 

لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی می تواند یک جایگزین بسیار عالی به جای عینک باشد. اولین تجربه ی خرید لنز تماسی و استفاده از آن همیشه برای افراد بسیار هیجان انگیز و خاص بوده است. فردی که مجبور بوده است دنیای اطرافش را از پشت قاب عینک ببیند، اکنون می تواند با استفاده از لنز طبی بایوفینیتی دنیا را واضح و بدون نیاز عینک ببنیند.

لنز طبی مزایای بسیار زیادی برای افراد با ضعف بینایی ایجاد کرده است. تمام محدودیت هایی که به واسطه ی عینک برای افراد ایجاد می شود، به کمک لنزهای تماسی برطرف می شود. به عنوان مثال هنگام ورزش کردن دیگر نگرانی بابت بینایی و یا برخورد توپ با عینک هایتان نخواهید داشت. زمانی که قصد رفتن به مهمانی دارید می توانید هر مدل که دوست دارید چشمهایتان را آرایش کنید و دیگر زیبایی آن پشت قاب عینک مخفی نخواهد ماند.

یا با خرید لنز طبی رنگی می توانید چهره ای متفاوت برای خود خلق کنید. همه ی افراد سزاوار داشتن دیدی واضح، شفاف و بدون ایراد هستند. این امر با کمک لنزهای طبی بایوفینیتی به درستی محققق شده است. با ماه همراه باشید تا بیشتر با مشخصات و ویژگی های این برند لنز طبی آشنا شوید.

معرفی لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی را می توان جز یکی از بهترین لنزهای تماسی نرم به شمار آورد. این لنز توسط کمپانی کوپرویژن انگلیستان طراحی و تولید می شود.

این کمپانی جز یکی از بزرگترین کمپانی های لنزسازی در جهان است و با برندهایی نظیر لنز ایراپتیکس، بوش اند لومب و … رقابت می کند.

این کمپانی جهت رفع مشکلات بینایی نزدیک بینی، دوربینی و آستیگمات دارای لنزهایی می باشد. دیدن با این لنز واقعا شفاف، واضح و راحت می باشد.

فقط کافی است که به یک چشم پزشک مراجعه کنید و از او بخواهید که نسخه ی لنزتان را به شما بدهد. سپس می توانید با مراجعه به نمایندگی لنز طبی برای خرید این کنتاکت تماسی اقدام کنید.

چشم پزشک نقش بسیار مهمی در خرید لنزهای تماسی ایفا می کند. زیرا علاوه بر دانستن نمره ی چشم، مشخصات چشمتان و نحوه ی جاگذاری آن در چشم، برداشتن و همچنین نگهداری از آن را به شما آموزش می دهد.

بایوفینیتی یک لنز طبی فصلی است که با استفاده از فناوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده است. این لنز دارای محتوای آب 48 درصد است. این درصد آب لنز را برای استفاده ی طولانی مدت مناسب کرده است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت صبح آن را داخل چشم قرار دهید و در پایان روز بدون احساس ناراحتی و خستگی در چشم استفاده کنید.

اگر جز افراد با چشمان خشک و حساس هستید، پیشنهاد می شود که در اواسط روز از قطره مرطوب کننده لنز استفاده کنید. بدین ترتیب دیگر به هیچ عنوان دچار خشکی چشم نخواهید شد.

لنزهای بایوفینیتی در قطر 14.00 و انحنای پایه 8.6 میلیمتر تولید می شود. بیشتر افراد دارای قطر چشم 14.2 می باشند به همین دلیل توصیه می شود که قبل از خرید با کمک پزشک قطر لنز را با قطر چشمتان تطبیق دهید تا دچار مشکل نشوید.

لنز طبی بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی برای افرادی که دچار مشکل نزدیک بینی و یا دور بینی هستند گزینه های مناسبی دارد. شما زمانی که به قصد خرید کنتاکت تماسی به چشم پزشک مراجعه می کنید باید به هدف استفاده تان از لنز تماسی را برای دکترتان مطرح کنید.

به عنوان مثال آیا قصد دارید در تمام طول روز از لنزهای تماسی خود استفاد کنید یا خیر فقط برای یک موقعیت خاص مثلا زمان ورزش و مهمانی آن را استفاده کنید.

توجه به این جزئیات هنگام خرید لنزهای تماسی بسیار اهمیت دارد. بدین ترتیب می توانید لنزی مناسب و کاربردی تر برای خود تهیه کنید. از لنزهای تماسی بایوفینینی می توانید هم برای استقاده های موردی و هم برای استفاده هاس همیشگی تهیه کنید.

پس از خرید و جاگذاری آن در چشم خودتان متوجه تغییرات بینایی خودتان خواهید شد. لنزهای بایوفینیتی دید بسیار واضح و شفافی را ارائه می دهد. کافی است که پس از هر بار استفاده آن را به وطور اصولی تمیز کنید. تمیز کردن لنز سالانه و فصلی پس از هر بار استفاده بسیار اهمیت دارد. زیرا در صورتی که لنزهایتان را تمیز نکنید، به مرور زمان رسوبات چشم به روی لنز می نشیند و باعث می شود دیدتان تار شود.

برای تمیز کردن لنزهای تماسی خود به محلول لنز نیاز دارید. محلول لنز یونیورسال برای تمیز کردن لنزهای بایوفینیتی گزینه ای مناسب به حساب می آید. این محلول چند منظوره برای نگهداری لنزها نیز استفاده می شود.

لنزهای طبی بایوفینیتی یک لنز فصلی است که تا سه ماه خیالتان از بینایی تان راحت خواهد بود. اما حتما در پایان سه ماه برای تعویض لنزهایتان اقدام کنید. به علت این که کیفیت لنزهای تماسی بایوفینیتی بسیار بالا است و در پایان سه ماه نیز تغییری در ظاهر آن ایجاد نمی شود. اما این دلیلی بر استفاده ی بیشتر از آن نمی باشد و حتما باید برای تعویض و خرید مجدد آن اقدام کنید.

لنز آستیگمات بایوفینیتی

آستیگمات از مشکلات بسیار رایج انکمساری است. آمار افرادی که دچار آستیگمات می باشند کم نیست. خیلی ها این مشکل را به تنهایی و خیلی همراه با نزدیک بینی و یا دوربینی آن را تجربه می کنند.

کافی است یک باز لنز آستیگمات بایوفینیتی را امتحان کنید تا ببینید دنیا چقدر می تواند زیباتر باشد. تا چند سال پیش استفاده از لنز توریک بسیار میان افراد معمول نبود زیرا استفاده ی خیلی راحتی نداشتند. اما در حال حتاضر و با پیشرفت تکنولوژی مدل هایی که تولید می شوند بسیار راحت هستند و به هیچ عنوان باعث ایجاد ناراحتی و دردسر در فرد نمی شود.

این مدل دارای طراحی خاصی است بدین صورت که در با پوشش دادن نامنظمی های سطح قرنیه باعث انکسار نور در جهت صحیح برای تشکیل تصویر در شبکیه چشم می شود. طراحی لنز به این صورت خود یک چالش بزرگ برای سازندگان لنزهای تماسی بود که خوشبختانه به خوبی توانستند از پس آن برآیند.

برای رفع تبن مشکل لنز را در یک جهت سنگین تر ساخته اند که در چشم بر اثر پلک زدن چرخش نداشته باشد و همواره در جهت صحیح برای رفع مشکل چشم قرار خواهد داشت.

لنز بایوفینیتی دارای لنزهایی قدرمتند و بسیار کارا در این زمینه می باشد. کافی است بر اساس نسخه ی پزشک خرید خود را انجام دهید تا ببینید که چقدر دنیای بدون آستیگمات زیبا و دیدنی است.

قیمت لنز طبی آستیگمات نسبت به مدل های طبی معمولی بیشتر است. اما این تفاوت قیمت واقعا ارزشش را دارد. لنزهای آستیگمات بایوفینیتی نیز فصلی و دارای دستور استفاده مانند لنزهای طبی می باشند.

گذراندن تعطیلات با لنز بایوفینیتی

در صورتی که از لنز بایوفینیتی استفاده می کنید و قصد برنامه ریزی برای سفر و یا تعطیلات را دارید باید چند مسئله را برای راحتی سفر خودتان مد نظر قرار دهید.

قبل از هر چیز اگر قصد سفر خارج از کشور دارید حتما چند جفت اضافی تهیه کنید و همراه خود داشته باشیو زیرا قوانین خرید لنز در هر کشور متفاوت است وشاید به راحتی نتوانید لنز مورد نظر خود را تهیه کنید. نسخه ی چشم پزشکی خود را نیز همراه داشته باشید. زیرا نسخه های چشم پزشکی و پزشکی در همه جا دارای اعتبار و قابل بازخوانی است. زیرا از علائم خاص و اختصاصی استفاده می شود. در صورتی که دچار مشکل شدید می توانید با کمک نسخه خود راحت تر برای رفع آن اقدام کنید.

نکات دیگری که حتما در حین سفر به کارتان خواهد آمد عبارت است از:

به همراه داشتن عینک

در سفر و یا تعطیلات حتما باید عینک خود را نیز همراه داشته باشید. در هر صورت شما نمی توانید دائما از لنزهای تماسی استفاده کنید و زمانی که آن ها در چشمتان نیستند برای دیدن نیاز به  عینک خواهید داشت. همچنین شما در سفر باید خودتان را برای هر نوع اتفاق غیر منتظره ای آماده کنید.

به عنوان مثال در صورتی که با هواپیما مسافرت می کنید، پرواز در ارتفاعات ئ خشکی هوای داخل کابین می تواند مشکلاتی را برای بینایی شما به وجود بیاورد. بنابراین در این لحظه آرزو خواهید کرد که کاش عینک هایتان را همراه می داشتید.

پس بهتر است از قبل دوراندیشی کنید و عینکتان را در کیف دستی خودتان قرار دهید، تا در صورتی که احساس ناراحتی کردید، بتوانید برای تعویض آن اقدام کنید.

تهیه پک لنز

در سفر با لنز بایوفینیتی به همراه داشتن پک لنز می تواند بسیار پرکاربرد باشد. پک ها شامل محلول لنز، جالنزی، و یک انبر کوچک برای برداشتن و یا گذاشتن لنز است.

این پک در سفر بسیار برایتان مفید واقع خواهد شد. اگر در جایی باشید که به آب دسترسی نداشته باشید و بخواهید لنزهایتان را تعویض کنید می توانید از انبر آن کمک بگیرید. یا به همراه داشتن محلول لنز نیز در سفر بسیار با اهمیت است.

حمل محلول لنز می تواند برایتان سخت باشد، اما با تهیه پک لنز می توانید یک محلول لنز همراه داشته باشید و در هرجا که نیاز پیدا کردید از آن استفاده کنید. این پک مخصوصا در سفرهای کمپی بسیار مورد استفاده تان قرار خواهد گرفت.

به همراه داشتن محصولات ضدعفونی

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین اصول هنگام استفاده از لنزهای تماسی رعایت نکات بهداشتی است. در سفر شاید پیدا کردن آب جهت شست وشوی دست هایتان سخت باشد. به همین منظور بهتر است دستمال های ضدعفونی کننده یا صابون های کاغذی همراه خود داشته باشید.

رفتن به سفر نباید باعث شود که چشمانتان دچار مشکل شوند. به همبن دلیل خودتان رعایت نکات بهداشتی در سفر را نیز جدی بگیرید.

تاری دید با لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی یکی از بهترین و با کیفیت ترین لنزهای تماسی است. اگر با تجویز پزشک آن را تهیه کنید و همچنین پس از هربار استفاده اصولی آن را ضدعفونی کنید، به هیچ عنوان دچار تاری دید نخواهید شد.

اما برخی از افراد گفته اند که علی رغم این که تمام نکات فوق را همیشه رعایت کرده اند، اما باز هم گاهی اوقات دچار تاری دید می شوند. این موضوع را باید در شیوه ی زندگی فرد جست وجو کرد.

اگر در طول روز مدت زمان زیادی را مقابل کامپیوتر می گذارید و یا به تماشای تلویزیون مشغول هستید، مکمن است دچار تاری دید شوید.

این مشکل ناشی از مشکلی که تحت عنوان فشار دیجیتال چشم شناخته می شود به وجود می آید. البته این موضوع نگران کننده نیست و راهکارهای زیادی برای جلوگیری و یا درمان آن وجود دارد.

قبل از هرچیز به شما این نوید را می دهیم که لنزهای بایوفینیتی به علت تکنولوژی خاصی که دارند کمتر این مشکل را برای فرد ایجاد می کنند. این لنز اشعه های یو وی را فیلتر می کند که خود در کاهش فشار چشم موثر است.

یکی از موثرترین کارها برای کاهش فشار چشم استفاده از قانون 20-20-20 است. خواه ناخواه افراد امروزه به موجب کار و یا زندگی مجبور به استفاده از لوازم دیجیتال در طول روز هستند. این باعث ایجاد فشار زیادی بر چشم می شود. برای این که این فشار کمتر بر چشمتان احساس شود، پس از هر بیست دقیقه کار با کامپیوتر و یا تماشای تلویزیون به مدت بیست ثانیه به فاصله ی دورتر نگاه کنید.

اما اگر تاری دیدتان شدید است و با انجام این تمرینات برطرف نشد، پیشنهاد می شود برای انجام چکاپ و اطمینان بیشتر از سلامت چشمتان به چشم پزشک مراجعه فرمایید.

خرید لنز بایوفینیتی

در صورتی که چشم پزشک این برند را برای شما مناسب دانست می توانید برای خرید آن به نمایندگی لنز مراجعه کنید. پیشنهاد می شود که برای خرید هر نوع لنز چه لنز طبی رنگی چه لنز فانتزی به نمایندگی ها مراجعه کنید.

فرقی نمی کند که این لنز چشم با کاربرد پزشکی و یا زیبایی استفاده می کنید. به خاطر این که این وسیله مستقیما روی چشمتان قرار می گیرد در صورتی که از مکان نامناسب تهیه شود و از کیفیت خوبی برخوردار نباشد می تواند مشکلاتی را برای چشم و بینایی شما ایجاد کند.

لنزهای تماسی با مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا تولید می شوند، اما به علت این که این محصولات بسیار پرطرفدار و سودآور هستند همیشه افرادی هستند که بخواهند از این علاقه مندی سو استفادهک نند. اگر دوست ندارید در دام این افراد بیفتید، حتما لنزهایتان را از فروشگاه هی تخصصی مانند نمایندگی ها تهیه کنید.

قیمت لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیی یک لنز فصلی است، این باعث شده است که قیمت کمتری نسبت به لنزهای سالانه داشته باسد. اما در میان لنزهای فصلی قیمت لنز طبی بایوفینیتی بسیار مناسب است.

وقتی بحث از قیمت می شود، باید کیفیت آن را نیز در نظر داشته باشید. خرید لنز ارزان که چشمانتان را ادیت کند، فایده ای نخواهد داشت و باید بیشتر از هزینه ی خرید لنز خوب برای درمان چشم هایتان هزینه کنید. به همین منظور از همان ابتدا یک انختاب درست داشته باشید و سر سلامت چشم هایتان ریسک نکنید.

امیدواریم بتوانید با خرید این لنز دنیا را واضح تر و شفاف تر ببینید و دیگر دغدغه ای برای دیدن بدون عینک نداشته باشید. برای خرید این محصول کافی است به پیج ایفوریا سر بزنید تا این محصول با کیفیت را با قیمتی بی نظیر تهیه کنید.

blank