نمایش دادن همه 2 نتیجه

580.000 تومان1.750.000 تومان

لنز بایوفینیتی 

لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی محصول تولید شده توسط کمپانی شرکت Biofinity® می باشد که یکی از پر کاربرد ترین و راحت ترین لنز چشم را به خود اختصاص داده است.

لنز بایوفینیتی از ماده به نام Aquaform Comfort Science استفاده می کند که کیفیت و راحتی را برای مصرف کنندگان فراهم کند و در دو نوع فصلی و ماهانه تولید می شود که همه افراد آشناییت به این نام دارند.

لنز بایوفینیتی امروزه جزو بهترین برند های لنز طبی به شمار می رود که به دلیل مناسب بودن قیمت می توانید به راحتی این محصول خاص را تهیه کنید.

لنز های کوپرویژن بایوفینیتی از قدیم تولیدی لنز های تماسی را داشته و توانسته بهترین برند را در بازار عرضه کند و تا الان جزو بهترین برند های لنز تماسی از لحاظ کیفیت و راحتی را به خود اختصاص دهد.

اغلب کسانی از لنز طبی استفاده می کنند که از عینک طبی و یا جراحی چشم می ترسند که لنز بایوفینیتی گزینه مناسبی برای مشتریان عزیز است.

اطلاعاتی در مورد لنز بایوفینیتی 

لنز تماسی کوپرویژن یک لنز سیلیکون هایدروژل است که سطح سه بعدی و عالی را تا یک هفته تامین می کند،تکنولوژی پیشرفته با ماده ای به نام Aquaform منحصر به فردی را برای این محصول که اکسیژن رسانی را بسیار بالا را اختصاص و میگذارد که چشمای شما را درصد بالا داشته باشد و خشکی را ایجاد نکند و باعث نرمی و راحتی چشم می شود و دید را بهتر می کند.

 لنزبایوفینیتی(Biofinity®):ساخته شده از سیلیکون هایدروژل چه لحاظ کیفیت و از سایر لنز های طبی بهتر بوده و مشتری خاصی دارند و یکی از بهترین و پرفروش ترین لنز های خوب را به خود اختصاص داده و دوربینی و نزدیک بینی را اصلاح می کند،با مرطوب بودن آن دید بهتر و طبیعی را به شما می دهد که تجربه خوبی برای شما خواهد بود و مدت استفاده آن 3 تا 4 ماه و در جعبه آن 3 عدد لنز در داخل وجود دارد که می توانند مشتریان با نسخه پزشکی آن را در فروشگاه ما تهیه کنند.

blank

لنز بایوفینیتی توریک(Biofinity®toric):این لنز مردمک چشم را کاملا می پوشاند که لنز راحتی را برای مشتریان عزیز را در طول روز،و روز به روز عملکرد خود را بهتر می کند و اکثرا برای افرادی که مشکل آستیگماتیسم دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.

لنز توریک با وجود مواد لنز و طراحی سطح چشم و دوربینی و نزدیک بینی را به مصرف کنندگان در دسترس قرار می دهد،بایوفینیتی یک لنز مرطوب است که به شما کمک می کند تا ذرات آب در لنز باقی بماند که در طول سایش احساس راحتی کنید.

یک لنز تماسی نازک و نرم است که یکی از بهترین لنز ها در بین متفاوت ترین محصولات وجود دارد که هنگام پلک زدن چشم های شما را اذیت نمی کند چون به دلیل لبه های نازک در این محصول قرار دارد،این امر از ماده های بایوفینیتی که باعث انتقال زیاد در اکسیژن و آب رسانی که باعث جلوگیری از قرمزی چشم شما خواهد شد.

لنز های هایدروژل یکی از پر استفاده از نوع لنز های تماسی است که این نوع لنز ها را در سال های اولیه تولید می شدند که جایگزین خوبی برای عینک بود.

از سال 2005 تولید لنز های سیلیکون هایدروژل شروع شد و تنها واکنش مثبتی که داشت وجود راحتی و اکسیژن رسانی نسبت به لنز هایدروژل داشت که باعث شد یکی از بهترین و محبوب ترین لنز های طبی شود که اکثرا پزشک ها این نوع لنز تماسی را تجویز می کنند.

همان طور که در مطالب بالا برای شما توضیح دادیم لنز های بایوفینیتی از سیلیکون هایدروژل ساخته می شوند تا بتواند به راحتی لنز های خود را طور مستقیم وارد بازار کند.

برای اینکه بتوانید در مدت طولانی از لنز استفاده کنید و اکسیژن بیشتری داشته باشید استفاده از لنز های سیلیکونی است به همین دلیل اکثرا مردم به این لنز علاقه دارند.

اگر شما عوارضی چون خشکی و سوزش چشم در طول مدت احساس کردید باید اکسیژن و جریان مطلوبی داشته باشید که لنز به خوبی رطوبت را به خود جذب کند.

لنز بایوفینیتی گزینه خارق العاده است به این دلیل با استفاده کردن از ماده Aquaform این اجازه را به شما می دهد که در طول روز و در برابر مضرات جلوگیری کند.

این لنز برای کسانی که مشکل آستیگماتیسم دارند گزینه مناسبی خواهد بود که بتوانند مشکلاتی مانند نزدیک بینی و دوربینی را اصلاح کنند.

خصوصیات لنز بایوفینیتی 

  • راحتی و نرمی لنز برای شما در طول روز را تهیه می کند.
  • ماده سیلیکون هایدروژل برای جلوگیری از خشکی و قرمزی چشم
  • آب رسانی و اکسیژن رسانی بسیار بالا و ماندن مولکول آب در لنز
  • مدت استفاده 3 تا 4 ماه و با وجود پک های 3 عددی در هر بسته

مراقبت و نگهداری از لنز بایوفینیتی 

همان طور که می دانید همیشه باید از لنز استفاده کرد چه در داخل چشم و یا بیرون چشم که را لنز باید در جالنزی قرار دهیم ولی توجه داشته باشیم لنز پاره نشود و مراقب باشید لبه های لنز به در جالنزی گیر نکند که باعث تیزی لنز و ایجاد زخم در چشم شما خواهد شد.

قبل از برداشتن لنز در جالنزی حتما قبل از استفاده دست های خود را با صابون کاملا بشوریم که لنز آلوده نشود،و برای اینکه لنز شما عمر و ماندگاری بالایی داشته باشد از محلول لنز استفاده کنید که جلوگیری از میکروب و ضد عفونی کردن آن می باشد.

توجه داشته باشید که موقع خواب حتما لنز را از چشمان خود خارج کرده و جالنزی قرار دهید.البته لنز های بایوفینیتی در هر بسته بندی 3 جفت لنز وجود دارد که شما می توانید در طول روز استفاده مفید داشته باشید.

همیشه سعی کنید از برای مدت طولانی از لنز استفاده نکنید به این دلیل که چشم در مدت استراحت کافی داشته باشد که حساسیت برای شما بروز ندهد.

برای استفاده از لنز بایوفینیتی چند نکته داریم گزینه اول ما این است که ابتدا به چشم پزشک مراجعه کنید و نسخه لنز شما را تجویز کند و قدم بعدی اینکه یه لنزی را تهیه کنید که متناسب چشمان شما باشد.

اگر دید به مرور زمان چشمان شما دچار ضعف بینایی شد حتما به پزشک مراجعه کنید و دلایل اصلی تغییر کردن نمره چشم می باشد.

مشتری گرامی برای خرید به فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه کنید و از خریدی که کرده اید راضی باشید.