مشاهده همه 2 نتیجه

350.000 تومان1.200.000 تومان

لنز بایوفینیتی 

لنز بایوفینیتی محصول تولید شده توسط کمپانی شرکت Biofinity® می باشد که یکی از پر کاربرد ترین و راحت ترین لنز را به خود اختصاص داده است.

توانسته اند لنزی از طراحی خارق العاده ای را استفاده کنند که ویژگی های آن دید کامل را در طول روز فراهم می کند و یک لنز نرم با راحتی زیاد برای خودتان تجربه کنید.

اطلاعاتی در مورد لنز بایوفینیتی 

لنز تماسی کوپرویژن یک لنز سیلیکون هایدروژل است که سطح سه بعدی و عالی را تا یک هفته تامین می کند،تکنولوژی پیشرفته با ماده ای به نام Aquaform منحصر به فردی را برای این محصول که اکسیژن رسانی را بسیار بالا را اختصاص و میگذارد که چشمای شما را درصد بالا داشته باشد و خشکی را ایجاد نکند و باعث نرمی و راحتی چشم می شود و دید را بهتر می کند.

کدام یک از محصولات بایوفینیتی را انتخاب کنیم؟

 لنزبایوفینیتی(Biofinity®):ساخته شده از سیلیکون هایدروژل چه لحاظ کیفیت و از سایر لنز های طبی بهتر بوده و مشتری خاصی دارند و یکی از بهترین و پرفروش ترین لنز های خوب را به خود اختصاص داده و دوربینی و نزدیک بینی را اصلاح می کند،با مرطوب بودن آن دید بهتر و طبیعی را به شما می دهد که تجربه خوبی برای شما خواهد بود و مدت استفاده آن 3 تا 4 ماه و در جعبه آن 3 عدد لنز در داخل وجود دارد که می توانند مشتریان با نسخه پزشکی آن را در فروشگاه ما تهیه کنند.

لنز بایوفینیتی توریک(Biofinity®toric):این لنز مردمک چشم را کاملا می پوشاند که لنز راحتی را برای مشتریان عزیز را در طول روز،و روز به روز عملکرد خود را بهتر می کند و اکثرا برای افرادی که مشکل آستیگماتیسم دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.

لنز تماسی توریک با وجود مواد لنز و طراحی سطح چشم و دوربینی و نزدیک بینی را به مصرف کنندگان در دسترس قرار می دهد،بایوفینیتی یک لنز مرطوب است که به شما کمک می کند تا ذرات آب در لنز باقی بماند که در طول سایش احساس راحتی کنید.

یک لنز نازک و نرم است که یکی از بهترین لنز ها در بین متفاوت ترین محصولات وجود دارد که هنگام پلک زدن چشم های شما را اذیت نمی کند چون به دلیل لبه های نازک در این محصول قرار دارد،این امر از ماده های بایوفینیتی که باعث انتقال زیاد در اکسیژن و آب رسانی که باعث جلوگیری از قرمزی چشم شما خواهد شد.

خصوصیات لنز بایوفینیتی 

  • راحتی و نرمی لنز برای شما در طول روز را تهیه می کند.
  • ماده سیلیکون هایدروژل برای جلوگیری از خشکی و قرمزی چشم
  • آب رسانی و اکسیژن رسانی بسیار بالا و ماندن مولکول آب در لنز
  • مدت استفاده 3 تا 4 ماه و با وجود پک های 3 عددی در هر بسته

مراقبت و نگهداری از لنز بایوفینیتی 

همان طور که می دانید همیشه باید از لنز استفاده کرد چه در داخل چشم و یا بیرون چشم که را لنز باید در جالنزی قرار دهیم ولی توجه داشته باشیم لنز پاره نشود و مراقب باشید لبه های لنز به در جالنزی گیر نکند که باعث تیزی لنز و ایجاد زخم در چشم شما خواهد شد.

قبل از برداشتن لنز در جالنزی حتما قبل از استفاده دست های خود را با صابون کاملا بشوریم که لنز آلوده نشود،و برای اینکه لنز شما عمر و ماندگاری بالایی داشته باشد از محلول لنز استفاده کنید که جلوگیری از میکروب و ضد عفونی کردن آن می باشد.

مشتری گرامی برای خرید به فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه کنید و از خریدی که کرده اید راضی باشید.