نمایش دادن همه 3 نتیجه

480.000 تومان1.250.000 تومان
600.000 تومان1.800.000 تومان
700.000 تومان

لنز ایراپتیکس

blank

لنز ایراپتیکس Air Optix یه نوع لنز تماسی است که برای اطلاح بینایی نزدیک بینی و دوربینی می شود و برای اینکه مشکلی در خرید لنز نداشته باشید حتما نسخه و نمره دقیق از پزشک خود دریافت و به بهبودی چشم خود کمک کنید.

لنز های ایراپتیکس به گونه ای طراحی شده که در موقع استفاده اکسیژن و رطوبت رسانی خوبی را دریافت کند که این محصول تولید شده توسط شرکت آلکان است.

این برند مخصوص افرادی است که چشمانی حساس و اینکه با مارک های دیگر سازگاری ندارند انتخاب اول و آخر هر مشتری این برند است که حتی پزشکان هم آن را توصیه می کنند.

که در مطالب پایین اطلاعاتی را در میان شما خواهیم گذاشت که اطمینان خاصی از برند های لنز آلکان داشته باشید.

لنز ایراپتیکس دوره استفاده مختلفی دارد از جمله لنز روزانه،لنز فصلی و لنز سالانه که در میان مشتریان خاص قرار داده است.

اشخاص زیادی برای اینکه از عینک استفاده نکنند و یا برای اینکه رنگ چشم خود را تغییر بدهند از لنز چشم چه از نوع طبی و چه از نوع زیبایی استفاده می کنند.لنز ایراپتیکس از لنز های دارای کیفیت و معتبری است که پیشنهاد فروشگاه ایفوریا به افراد مصرف کننده است چون لنز با چشم در ارتباط است و نمی توان چشم را از نظر سلامت دچار مشکل کرد.

لنز با کیفیت زیاد و دارای اعتبار به نام ایر اپتیکس به صورت لنز رنگی و طبی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

خرید لنز ایراپتیکس

لنز طبی دارای کیفیت زیاد (تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا FDA)ساخت کشور آمریکا و جزء محصولات شرکت سیباویژن به نام لنز طبی ایر اپتیکس در بازار عرضه می شود.

لنز طبی به نام ایر اپتیکس آکوا بسیار پر فروش در میان مصرف کنندگان در سراسر جهان لنز می باشد به دلیل اینکه خیلی راحت است و اکسیژن رسانی به چشم به خوبی انجام می شود و از خشکی چشم جلوگیری می کند از این رو برای افرادی که در طی روز با مانیتور طولانی کار می کنند و مطالعه زیاد کار می کند انتخاب لنز گزینه خوبی است.

خصوصیات لنز ایراپتیکس

از جمله خصوصیت ها و برتری هایی لنز طبی و رنگی ایر اپتیکس می توان به این موارد اشاره کرد،ماده ای به نام سیلیکون هایدروژل با خاصیت اکسیژن رسانی زیاد در ساخت لنز ایراپتیکس به کار گرفته شده،پلک زدن برای افرادی که از این نوع لنز استفاده می کنند و ریخته شدن اشک روی آن به خوبی انجام می شود به خاطر مرطوب کنندگی این لنز که با زاویه 37 درجه است.

گذاشتن و برداشتن لنز ایراپتیکس به دلیل سطح صاف لنز پلک زدن به راحتی صورت می گیرد،رسوب پروتئین و چربی به خاطر کم بودن حفره های که در سطح لنز ایراپتیکس وجود دارد به کم ترین میزان ممکن می رسد که این لنز بسیار راحت و نرم است به این دلیل که رطوبت را برای مدت زمان زیادی در ساختار خود می تواند نگهداری کند.

لنز ایراپتیکس سیلیکون هایدروژل

دغدغه اصلی مشتریان این است که آیا لنز های ایراپتیکس مانند عینک اکسیژن رسانی خوبی به چشم وارد می کند یا نه ، این برند به گونه ای طراحی شده که موقع استفاده از لنز اکسیژن و رطوبت خوبی را انتقال دهد.

چشم ها عضو حساس بدن است که باید مراقب آن بود.که در نتیجه باید از لنزی استفاده کرد که مانع دید چشم نشود و به طور مستقیم اکسیژن وارد کند و به صورت کلی لنزی استفاده کنیم از جنس سیلیکون هایدروژل که با قرینه چشم مطاقبت داشته باشد.

لنز های سیلیکون هایدروژل نسبت به لنز های معمولی هایدروژل اکسیژن رسانی بهتری دارند که در مواقع خاص این اجازه را می دهد اکسیژن به راحتی عبور کند.

لنز های ایراپتیکس خیلی باید مراقبت کرد و یکی از بهترین گزینه برای هدایت و نگهداری محلول لنز می باشد که این محصول باعث مرطوب نگه داشتن آن می شود.موقعی که به صورت اصولی از آن نگهداری کنید در طول مدت استفاده راحتی و آسایش برای شما فراهم می کند.

نمونه لنز ایراپتیکس

این نوع لنز به دو صورت طبی و رنگی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که پر فروش ترین ها می توان این مورد را نام برد:

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا برای بر طرف کردن عیب های انکساری آستیگماتیسم از جمله مناسب ترین و بهترین لنز های تماسی است که در بازار عرضه شده است.

فردی که که لنز آکوا استفاده می کند چشمانش سلامت خواهد و به دلیل اینکه تکنولوژی خاصی در ساخت آن به کار گرفته شده است.ماده ای به نام هیدروژل که بسیار راحت و نرم می باشد در ساخت لنز ایراپتیکس محلول لنز ماده سازنده اصلی به شمار می رود.

فردی که لنز ایراپتیکس کالرز استفاده می کند از نظر سلامتی دچار مشکل نمی شود و هنگام استفاده راحت است.در این نوع لنز تکنولوژی به کار گرفته شده که 3 در 1 است به این گونه که یک لنز رنگی اصلی و قالب است.

یک رنگ متمایل به عنوان رنگ مرکزی و حلقه تیره رنگ بیرونی مصرف کننده لنز ایراپتیکس کالرز زمانی که این لنز استفاده می کند بسیار راحت است و ماده ای به نام سیلیکون هایدروژل ماده سازنده این نوع لنز به شمار می رود و یک لایه پلاسمایی روی سطح لنز قرار گرفته شده که باعث می شود لنز ایراپتیکس کالرز در برابر آلودگی هایی که در محیط وجود دارد نیز مقاوم باشد.

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا سیباویژن آلکان

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا سیباویژن آلکان خاصیت این که وقتی شخصی از آن استفاه می کند دیدی شفاف داشته باشد و راحتی دارد به این دلیل که سطحی جذب کننده چربی و پروتئین و سایر مواد جامد و جامد ریز.

لنز طبی فصلی آستیگمات ایر اپتیکس

لنز آستیگمات ایراپتیکس با دارا بودن تکنولوژی پلاسما سطح بسیار صاف و قیصلی هیچ گونه ماده خارجی را جذب نمی کند در حالی که خاک وچربی،گرد و غبار وقتی روی سطح لنز طبی قرار بگیرد فرد دچار سوزش،خارش و خشکی چشم می شود.

و تکنولوژی پلاسما به کار گرفته شده در لنز های فصلی آستیگمات ایر اپتیکس باعث می شود به این دلیل که رطوبت چشم در سطح لنز به طور هم اندازه پخش شود و چشم فرد مصرف کننده دچار خشکی نشود.

لنز طبی فصلی آستیگمات ایر اپتیکس در مقایسه با لنز های دیگر دارای اکسیژن رسانی 5 برابری است که باعث می شود فرد مصرف کننده چشمانی شاداب داشته باشد و از نظرسلامتی ایمن باشد.

لنز رنگی ایراپتیکس

لنز رنگی ایراپتیکس قابلیت اکسیژن رسانی آن بالا و عدد 138 می باشد،محصول کشور آمریکا و شرکت سیباویژن است و فرد زمانی که از آن استفاده می کند در طی مصرف خیلی راحت است و چشمانش سلامت خواهد بود.