مشاهده همه 3 نتیجه

310.000 تومان900.000 تومان
500.000 تومان1.200.000 تومان

لنز ایراپتیکس

اشخاص زیادی برای اینکه از عینک استفاده نکنند و یا برای اینکه رنگ چشم خود را تغییر بدهند از لنز چشم چه از نوع طبی و چه از نوع زیبایی استفاده می کنند.لنز ایراپتیکس از لنز های دارای کیفیت و معتبری است که پیشنهاد فروشگاه ایفوریا به افراد مصرف کننده است چون لنز با چشم در ارتباط است و نمی توان چشم را از نظر سلامت دچار مشکل کرد.

لنز با کیفیت زیاد و دارای اعتبار به نام ایر اپتیکس به صورت لنز رنگی و طبی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

خرید لنز ایراپتیکس

لنز طبی دارای کیفیت زیاد (تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا FDA)ساخت کشور آمریکا و جزء محصولات شرکت سیباویژن به نام لنز طبی ایر اپتیکس در بازار عرضه می شود.

لنز طبی به نام ایر اپتیکس آکوا بسیار پر فروش در میان مصرف کنندگان در سراسر جهان لنز می باشد به دلیل اینکه خیلی راحت است و اکسیژن رسانی به چشم به خوبی انجام می شود و از خشکی چشم جلوگیری می کند از این رو برای افرادی که در طی روز با مانیتور طولانی کار می کنند و مطالعه زیاد کار می کند انتخاب لنز گزینه خوبی است.

خصوصیات لنز ایراپتیکس

از جمله خصوصیت ها و برتری هایی لنز طبی و رنگی ایر اپتیکس می توان به این موارد اشاره کرد،ماده ای به نام سیلیکون هایدروژل با خاصیت اکسیژن رسانی زیاد در ساخت لنز ایراپتیکس به کار گرفته شده،پلک زدن برای افرادی که از این نوع لنز استفاده می کنند و ریخته شدن اشک روی آن به خوبی انجام می شود به خاطر مرطوب کنندگی این لنز که با زاویه 37 درجه است.

گذاشتن و برداشتن لنز ایراپتیکس به دلیل سطح صاف لنز پلک زدن به راحتی صورت می گیرد،رسوب پروتئین و چربی به خاطر کم بودن حفره های که در سطح لنز ایراپتیکس وجود دارد به کم ترین میزان ممکن می رسد که این لنز بسیار راحت و نرم است به این دلیل که رطوبت را برای مدت زمان زیادی در ساختار خود می تواند نگهداری کند.

نمونه لنز ایراپتیکس

این نوع لنز به دو صورت طبی و رنگی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که پر فروش ترین ها می توان این مورد را نام برد:

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا برای بر طرف کردن عیب های انکساری آستیگماتیسم از جمله مناسب ترین و بهترین لنز های تماسی است که در بازار عرضه شده است.

فردی که که لنز آکوا استفاده می کند چشمانش سلامت خواهد و به دلیل اینکه تکنولوژی خاصی در ساخت آن به کار گرفته شده است.ماده ای به نام هیدروژل که بسیار راحت و نرم می باشد در ساخت لنز ایراپتیکس محلول لنز ماده سازنده اصلی به شمار می رود.

فردی که لنز ایراپتیکس کالرز استفاده می کند از نظر سلامتی دچار مشکل نمی شود و هنگام استفاده راحت است.در این نوع لنز تکنولوژی به کار گرفته شده که 3 در 1 است به این گونه که یک لنز رنگی اصلی و قالب است.

یک رنگ متمایل به عنوان رنگ مرکزی و حلقه تیره رنگ بیرونی مصرف کننده لنز ایراپتیکس کالرز زمانی که این لنز استفاده می کند بسیار راحت است و ماده ای به نام سیلیکون هایدروژل ماده سازنده این نوع لنز به شمار می رود و یک لایه پلاسمایی روی سطح لنز قرار گرفته شده که باعث می شود لنز ایراپتیکس کالرز در برابر آلودگی هایی که در محیط وجود دارد نیز مقاوم باشد.

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا سیباویژن آلکان

لنز طبی ایر اپتیکس آکوا سیباویژن آلکان خاصیت این که وقتی شخصی از آن استفاه می کند دیدی شفاف داشته باشد و راحتی دارد به این دلیل که سطحی جذب کننده چربی و پروتئین و سایر مواد جامد و جامد ریز.

لنز طبی فصلی آستیگمات ایر اپتیکس

لنز آستیگمات ایراپتیکس با دارا بودن تکنولوژی پلاسما سطح بسیار صاف و قیصلی هیچ گونه ماده خارجی را جذب نمی کند در حالی که خاک وچربی،گرد و غبار وقتی روی سطح لنز طبی قرار بگیرد فرد دچار سوزش،خارش و خشکی چشم می شود.

و تکنولوژی پلاسما به کار گرفته شده در لنز های فصلی آستیگمات ایر اپتیکس باعث می شود به این دلیل که رطوبت چشم در سطح لنز به طور هم اندازه پخش شود و چشم فرد مصرف کننده دچار خشکی نشود.

لنز طبی فصلی آستیگمات ایر اپتیکس در مقایسه با لنز های دیگر دارای اکسیژن رسانی 5 برابری است که باعث می شود فرد مصرف کننده چشمانی شاداب داشته باشد و از نظرسلامتی ایمن باشد.

لنز رنگی ایراپتیکس

لنز رنگی ایراپتیکس قابلیت اکسیژن رسانی آن بالا و عدد 138 می باشد،محصول کشور آمریکا و شرکت سیباویژن است و فرد زمانی که از آن استفاده می کند در طی مصرف خیلی راحت است و چشمانش سلامت خواهد بود.