نمایش یک نتیجه

فروش ویژه
240.000 تومان950.000 تومان

لنز اکیووی

blank

لنز اکیووی (Acuvue):یکی از بهترین لنز ها در بازار به حساب می آید،این لنز نرم ترین و راحت ترین لنز های تماسی است که کار خود را در سال 1989 شروع کرده و حدود 22 سال است که لنز های خود را به طور تکنولوژی پیشرفته آغاز و برای مشتریان عرضه کرده است.

این محصول از ماده ای استفاده می شوند که سطح آب و اکسیژن رسانی بالایی را در حد ممکن می رساند که باعث سفیدی چشم خواهد شد و یکی از راحت ترین لنز در طول روز را کامل می کند،و کاملا مردمک چشم را می پوشاند که هیچ احساسی نمی کنید که لنز در داخل چشم شما وجود دارد.

مواد تشکیل دهنده اکیووی 

این لنز از ماده سیلیکون هایدروژل ساخته شده که برای اصلاح نزدیک بینی و دوربینی مناسب است و از طراحی های سه بعدی برای قرینه چشم ساخته می شوند،اکسیژن زیادی دارند که باعث نفوذ پذیری آن در هوا می شود که باعث جلوگیری از قرمزی چشم می شود.

برای ماندن مولکول های آب در لنز از ماده ای به نام Hydraclear استفاده می شود که طرح شگفت انگیزی از این نوع لنز وجود دارد و مرطوب کنندگی خوبی در لنز وجود می آورد،و همین باعث می شود که هیچ وقت احساس خشکی در لنز خود را وجود نیاورد.

و یکی از ویژگی های خاص آن محافظت در برابر اشعه (UV) است و به طور کامل قرینه چشم را از مضرات حفظ بماند و به صورت کلی مردمک شما سالم بماند.

اطلاعاتی در مورد لنز طبی اکیووی 

Acuvue همان جانسون به حساب می آید که خیلی معروف است و یکی از پر فروش ترین لنز طبی را به خود ثبت کرده،در این محصول 3 جفت لنز وجود دارد و مدت استفاده آن 3 تا 4 ماه است.

ماده MKL در این محصول برای مرطوب و آبرسانی بسیار راحت برای لنز استفاده می شود و برای همین ایجاد سفیدی چشم و محافظت در برابر اشعه (UV) در جلوگیری از مشکلات چشم می باشد.

خصوصیات لنز طبی اکیووی 

  • ماده MKL که یکی از بهترین نگهدارنده آب و مرطوب بودن آن در لنز
  • وجود سیلیکون هایدروژل برای تشکیل سفیدی و جلوگیری از قرمزی چشم
  • محافظت در برابر اشعه در مضرات مختلف

مراقبت و نگهداری از لنز اکیووی 

همان طور که می دانید همیشه باید از لنز استفاده کرد چه در داخل چشم و یا بیرون چشم که را لنز باید در جالنزی قرار دهیم ولی توجه داشته باشیم لنز پاره نشود و مراقب باشید لبه های لنز به در جالنزی گیر نکند که باعث تیزی لنز و ایجاد زخم در چشم شما خواهد شد.

قبل از برداشتن لنز در جالنزی حتما قبل از استفاده دست های خود را با صابون کاملا بشوریم که لنز آلوده نشود،و برای اینکه لنز شما عمر و ماندگاری بالایی داشته باشد از محلول لنز استفاده کنید که جلوگیری از میکروب و ضد عفونی کردن آن می باشد.

مشتری گرامی برای خرید به فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه کنید و از خریدی که کرده اید راضی باشید

blank