در حال نمایش یک نتیجه

فروش ویژه
450.000 تومان1.200.000 تومان

لنز اکیووی

blank

لنز اکیووی با استفاده از بهترین مواد ساخته شده است. در نگاه اول به نظر می رسد کنتاکت های تماسی ساخته شده از مواد پلاستیکی می باشند. اما ماده ی استفاده شده برای ساخت لنز چشم فراتر از این مواد می باشد.

تکنولوژی استفاده شده برای ساخت لنزهای تماسی بسیار پیشرفته تر از این حرف ها می باشد. اگر دوست دارید با فرآیند ساخت لنز تماسی اکیووی و همچنین محصولات آن بیشتر آشنا شوید در ادامه همراه ما باشید:

فرآیند ساخت لنز اکیووی

در سال 1800 اولین مدل های لنز از شیشه ساخته می شدند. این ها گرچه دید افراد را بهبود می دادند اما به هیچ عنوان برای استفاده های طولانی مدت مناسب نبودند. در واقع نمی شد که برای طولانی مدت از آن استفاده کرد. زیرا این ها به گونه ستند که اکسیژن رسانی به چشم را مختل می کردند.

اما با بهبود تکنولوژی، بحث ساخت لنزهای تماسی نرم به میان آمد. لنزهای تماسی نرم با ستفاده از دو شیوه ی زیر تولید می شوند:

برش تراش: در این فرآبند موادی که برای سخت لنزهای تماسی استفاده می شوند به روی دیسک های کوچک و سخت قرار می گیرد. این دیسک های گردان مانند چرخ های سفالگری می باشد که با سرعت 6000 دور در دقبقه می چرخد و با ابزارهای برش مکانیزه مواد بریده و شکل داده می شود. پس از شکل گرفتن ظاهر آن مراحل دیگر مانند پولیس آبرسانی و انجام آزمایشان انجام می گیرد.

قالب گیری تزریقی:در این حالت مواد را ذوب می کنند و سپس به قالب های مشخص تزریق می کنند. این قالب ها تحت فشار می باشند که باعث شکل گیری لنز می شوند. پس از شکل گیری دیگر مراحل تست کیفیت و تضمین سلامت انجام می شود.

لنز اکیووی نیز با همین روش ها تولید می شوند.

مواد مورد استفاده

همان طور که گفته شد در ابتدا از شیشه برای ساخت لنزهای تماسی استفاده می شد، اما به علت این که شیشه از کارایی مناسبی برخوردار نبود مواد پلیمری دیگری جایگزین شد.

این مواد پلیمری آب دوست یا همان مواد هایدروژل باعث انقلاب ساخت لنزهای تماسی و به رونق افتادن این صنعت شد. با توجه به علاقه ی پژوهشگران جهت بهتر و کاراتر کردن این محصولات مواد سیلیکون هایدروژل معرفی شدند. لنزهای ساخته شده با مواد سیلیکون هایدروژل تا 70 درصد نسبت به لنزهای هایدروژل عملکرد بهتری دارند.

لنز اکیووی نیز با مواد سیلیکون هایدروژل ساخته شده است. این مواد هم اکسیژن رسانی بیشتری دارد و هم آب رسان بهتری هستند. به همین دلیل جز لنزهای بسیار راحت و پرطرفدار می باشند.

علاوه بر این فناوری های دیگری نیز در ساخت این لنز استفاده شده است که باعث متمایز شدن آن از دیگر برندها شده است. به عنوان مثال سطح جلویی لنز به گونه ای طراحی شده است که انحراف چشم را کاملا پوشش می دهد. به همین دلیل دید بهتری، شفاف تر و و اضح تری را برای فرد ایجاد می کند.

ویژگی ها

این لنزها با استفاده از فناوری آکوا ساخته شده است. این فناوری این امکان را ایجاد می کند تا دو برابر وزن خود هیدراته باقی بماند. این ویژگی برای استفاده های طولانی مدت بسیار کمک می کند. فنواری پی سی فناوری دیگری است که در ساخت لنزهای تماسی آلکان استفغده می شود. این فناوری با شبیه سازی عملکرد چشم منجر به کاهش خشکی چشم می شود.

فیلتر اشعه های مضر از دیگر ویژگی های این لنز است. همان طور که می بینید تمامی موارد سعی در راحتی و بهبود عملکرد لنز را دارند. که رضایت مصرف کننذگان نیز نشان دهنده ی موفقیت این برند می باشد.

انواع لنز اکیووی

اکیووی یک کمپانی بسیار بزرگ است که محصولات آن در مدل های مختلف زیر تولید می شود:

لنز طبی اکیووی بی شک یکی از بهترین ها در مجموعه کنتاکت های تماسی است. اصلی ترین مشخصه ی این لنز قابلیت اکسیژن رسانی بسیار بالای آن است. لنزهای ایراپتیکس نسبت به دیگر لنزها تا 5 برابر بیشتر قابلیت اکسیژن رسانی دارند. این ویژگی در در عملکرد لنز و چشم ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

این لنز دارای کنتاکت های تماسی برای افراد با مشکلات چشمی مختلف می باشد. افرادی که دچار نزدیک بینی، دوربینی و حتی آستیگمات هستند می توانند بروی کیفیت این کنتاکت حساب کنند.

راحتی این لنز و همچنین قدرت بالای تصحیح بینایی و ایجاد تصویری روشن و شفاف کاملا باعث متمایز شدن این محصول از دیگر محصولات کنتاکت های تماسی شده است.

اکیووی یک لنز فصلی است. برای افرادی که دنبال لنزهای ماهانه سه ماه می باشند می تواند بهترین گزینه باشد. لنز اکیووی در این مجموعه اش کاملا بدون نقص عمل کرده است و جای هیچ گونه حرف و انتقادی برای رقبا باقی نگذاشته است.

کنتاکت رنگی اکیووی

لنز اکیووی برای افرادی که به دنبال لنز رنگی نیز می باشند چاره اندیشی کرده است و محصولات زیبایی و رنگی خود را نیز روانه بازار کرده است.

کنتاکت تماسی رنگی اکیووی با تنالیته ای رنگی زیبا می تواند به زیباتر شدن چهره تان کمک کند. کافی است رنگ درست را انتخاب کنید. آن وقت معجزه ی داشتن چشمان رنگی را متوجه خواهید شد.

لنز طبی رنگی اکیووی نیز گزینه ای برای افرادی می باشد که هم دارای مشکلات چشمی هستند و هم دوست دارند ظاهر چشم هایشان را تغییر دهند.

از لحاظ کیفیت هم می توانید روی این محصول خاطر جمع باشید. لنزهای رنگی دیگر برندها مانند دهب، آیس کالر و یا بیوتی و …. از برندهای شناخته شده و مشهور می باشند. افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند. اما به شما اطمنان می دهیم که این برند نیزمی تواند نظر مساعد شما را به خود جلب کند.

ضمن این که این محصول توسط یکی از بزرگ ترین کمپانی های تولید می شود و می تواند ضامن سلامت چشم هایتان نیز باشد.

خرید لنز اکیووی

پس از خرید لنز اکیووی وظیفه ی شما جهت نگهداری و مراقبت از آن آغاز می شود. لنزهای تماسی در حال حاضر بهترین گزینه جهت اصلاح دید می باشند. تنها در ایالت متحده ی آمریکا بیش از 45 میلیون نفر در آمریکا از لنزهای تماسی استفاده می کنند.

اما برای این که دید واضح و شفافی داشته باشید مراقبت و نگهداری از لنزهای تماسی  بسیار اهمیت دارد. برای خرید این مدل کافی است نسخه ی چشم پزشکی خود را دریافت کنید و سپس در صورتی که مشخصات چشم تان با مدل های آن تطبیق داشته باشد، با مراجعه به نمایندگی لنز طبی در تهران، ایفوریا سفارش خود را ثبت خواهید کرد.

نکاتی که باید پس از خرید این به خاطر داشته باشید شامل موارد زیر است:

  • خارج کردن لنزهای تماسی قبل از خواب: خوابیدن با لنزهای تماسی خطر ابتلا به عفونت های چشمی تا 8 برابر بیشتر می کند.
  • شستن و خشک کردن دست ها قبل از تماس با لنزهای تماسی: استفاده از لنزهای تماسی با دست های شسته نشده حتی اگر به ظاهر تمیز به نظر برسد، باعث انتقال عفونت ها به چشم خواهد شد.
  • مراقبت از لنزها جهت عدم تماس با آب: لنزهای تماسی گرچه بافتی آب مانند دارند، اما به هیچ عنوان نباید با آب تماس داشته باشند. تماس آب با کنتاکت های تماسی علاوه بر این که باعث خراب شدن آن می شود، باعث جذب میکروب ها و آمیب های موجود آب و ایجاد سوزش و ناراحتی در چشم می شود.
  • شست و شوی لنز پس از هربار استفاده با محلول لنز: با خرید محلول لنزهای چند منظوره می توانید لنزهایتان را تمیز و ضدعفونی کنید. ضدعفونی کردن لنزها یکی از مهم ترین کارهایی است که باید پس از هربار استفاده انجام دهید.

قیمت لنز اکیووی

برای اطلاع از قیمت لنز اکیووی به وب سایت ایفوریا مراجعه کنید. قیمت لنز طبی در مدل های محتلف متفاوت است. هچمنین توجه داشته باشید که با بالا رفتن نمره ی چشم قیمت هم تغییر خواهد کرد.

اگر هم دچار مشکل آستیگمات نیز هستید و می خواهید لنز آستیگمات سفارش بدهید باید بدانید که قیمت این نوع بیشتر از مدل های معمولی می باشد.

پس از خرید لنز تماسی مورد نظر حتما دوره ی استفاده را رعایت کنید. تصور نکنید اگر مثلا لنز فصلی خریداری کرده اید و از آن چهار ماه استفاده کنید زرنگی کرده اید. این کار باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی در چشم خواهد شد.

در دوره های مشخص به عنوان مثال در پایان دوره ی استفاده از لنزتان و یا هر شیش ماه یکبار حتما به چشم پزشکی مراجعه کنید. این مراجعه هم برای چک کردن نمره ی چشم و هم سلامت چشمتان بسیار ضروری است.

اگر ناراحتی و مشکلی در چشم هایتان دارید، به عنوان مثال در طول استفاده از لنزهای تماسی دچار سوزش و یا قرمزی چشم می شوید از کنار آن ساده نگذرید و آن را با چشم پزشکتان مطرح کنید.

فراموش نکنید که چشم هایتان مهم ترین عضو در ارتباط با جهان بیرون است. به راحتی با مراقبت های ساده می توانید از سلامت چشم هایتان مراقبت و محافظت کنید. همیشه سعی کنید به سلامت خودتان و چشم هایتان احترام بگذارید و از بهترین محصولات استفاده کنید.

در کنار خرید محصولات خوب و با کیفیت، به درستی هم از آن استفاده کنید و از همان ابتدا خودتان را به رعایت قوانین و مقررات عادت دهید. بدین ترتیب می توانید برای همیشه از لنزهای تماسی استفاده کنید و از مزایای و راحتی آن لذت ببرید.

blank