نمایش دادن همه 6 نتیجه

قیمت لنز آستیگمات

blank

بیشتری مشتری هایی که مشکل آستیگماتیسم دارند دیگه نمی توانند از لنز چشم استفاده کنند که اغلب آن ها اشتباه می کنند که فروشگاه ایفوریا قیمت لنز آستیگمات را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید عیب های چشم خود را درمان کنید.

پس با ما همراه باشید که می خواهیم درباره قیمت لنز آستیگمات توضیح مختصر دهیم چه خصوصیات یا عملکرد هایی دارند:

قیمت لنز آستیگمات

لنز آستیگمات همان لنز توریک است که کار مهم آن درمان عیوب انکساری چشم می باشد.نوع آن لنز های نرم هستند که راحتی را برای شما فراهم می کند و برای کسانی تاری دید بسیار بالا و نا منظم دارند و حتی برای دوربینی و نزدیک بینی مناسب خواهد بود.لنز آستیگمات با سایر لنز طبی و لنز رنگی تفاوت زیادی دارد که از جمله لنز توریک محور و سلیندر با آن همراه است که بیماری چشم را بهبود می سازد.

برای خرید حتما باید به پزشک خود مراجعه کنید و نسخه چشم خود را دریافت کنید تا نمره و محور و سیلندر درستی داشته باشید که در مرور زمان به چشم شما آسیب جدی وارد نکند.قیمت لنز آستیگمات متفاوت است که در دو مدل فصلی و سالانه در فروشگاه اینترنتی ایفوریا با بهترین لنز در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است.

لنز های آستیگمات برای مشکلات چشم طراحی شده است. لنز آستیگمات برای موارد آستیگماتیسم صحیح هستند که ناشی از انحنای متفاوت قرنیه یا لنز در چشم شما هستند (به طور کلی آستیگماتیسم منظم ، آستیگماتیسم قرنیه یا آستیگماتیسم عدسی).
در این موارد کروی یا لنز خمیده است به طوری که شکست چشم شما بین صفحات عمودی و افقی متفاوت است. این امر باعث تاری دید و مشکل در دیدن تصاویر و با کیفیت می شود. در بعضی از مواقع خطوط چشم عمودی به نظر می رسد ولی تار می شود.
توانایی لنز نرم توریک تامین در برابر جهت های مختلف عمودی و افقی که برطرف می سازد و این ویژگی خاص را ایجاد می کند تا مشکل آستیگماتیسم درست شود.

ویژگی های لنز آستیگمات

لنز های آستیگمات قدرتی جالبی که دارد که پوشش دهی خوبی را ایجاد و دید عالی را بهتر می کند.طراحی لنز توریک به گونه ای است که مردمک چشم هر جهتی باشد بدون حتی یک مشکل در جای خود ثابت می ماند.

برای افرادی که مشکل آستیگماتیسم دارند این محصول برای آنها خیلی مناسب است و اگر می خواهید راحتی و کیفیت دید بالایی را داشته باشید به فروشگاه ایفوریا مراجعه کنید تا یک لنز تماسی توریک به شما ارائه دهد.

لنز های آستیگمات برای بیماری های از جمله آستگماتیسم استفاده می شود و نسبت به سایر لنز های تماسی نرم کاربرد بیشتری دارد و دوربینی و نزدیک بینی را برطرف می کند و معمولا بیشتر از عمل جراحی بهتر است.

لنز های آستیگمات به دو صورت هایدروژل و سیلیکون هایدروژل ساخته می شوند که اگر می خواستید سیلیکون هایدروژل استفاده کنید برایتان سفارشی فرستاد.این لنز ها معمولا مدت استفاده آن فصلی و سالانه در ایران موجود می باشد.

همان طور که می دانید لنز آستیگمات نسبت به سایر لنز نرم گران تر هستند که این محصول عیوب انکساری چشم شما را برطرف می سازد.

چگونه به آستیگماتیسم چشم مبتلا می شویم؟

آستیگماتیسم در اثر انحنای نامنظم قرنیه چشم یا عدسی ایجاد می شود. اگر قرنیه یا لنز شما به طور یکنواخت خم نشده باشد ، اشعه های نور به درستی شکسته نمی شوند و به صورت مستقیم به چشم شما آسیب می زند.در آستیگماتیسم دوربینی و نزدیک بینی را به تاری دید شما ایجاد می کند.

آستیگماتیسم بسیار رایج است. پزشکان نمی دانند که چرا شکل قرنیه از فردی به فرد دیگر متفاوت است. آنها می دانند که احتمال ایجاد آستیگماتیسم به صورت ارثی است.

در بیشتر کشور ها از جمله ایران بیماری آستیگماتیسم بسیار زیاد شده است که پزشکان متخصص دلیل آن را نمی دانند که چرا قرینه چشم بعضی از افراد با دیگران متفاوت است که بیشتر احتمال ایجاد به مشکل آستیگماتیسم ارثی است.

مزایای استفاده از لنزهای نفوذ پذیر گاز

لنزهای GP اجازه می دهد تا چشم های شما اکسیژن رسانی را بهتر منتقل کند. لنزهای نفوذ پذیر اجازه می دهند اکسیژن بیشتری به سطح جلوی چشم برسد. این کار باعث می شود که علائم های چشمی که اکسیژن رسانی را کاهش می دهد و لنز های GP با لنز تماسی اکسیژن رسانی بهتری را دارد.

بسیاری از لنز های نفوذ پذیر که از ماده سیلیکون استفاده می شود که برای اکسیژن رسانی بهتر از مواد لنز نرم استفاده می کنند که در دنیای امروزی لنز های GP را از ماده سیلیکون هایدروژل استفاده می کنند تا اکسیژن بهتری را انتقال دهد.

لنز های GP یه حرکت جالبی که دارند ثابت بوده و هر بار پلک زدن روی چشم حرکت می کند و هر اشکی که ایجاد میشه اکسیژن را ذخیره می کند.لنز های تماسی کروی شکل طراحی می شوند و با چند بار پلک زدن به صورت عجیبی روی مردمک چشم ثابت می ماند.

لنز های نفوذ پذیر نسبت به سایر لنز های تماسی نرم کیفیت و دید مناسبی را دارد که وقتی روی چشم قرار می گیرد راحتی جالبی را به شما هدیه می دهد و چشم را کاملا می پوشاند.لنز های نفوذ پذیر همان طور که اسم مشخصی دارد پیداست که اکسیژن رسانی بالایی را دارد و از لحاظ مرطوب بودن از لنز تماسی نرم بهتر بوده و در حین استفاده از آن احساس خشکی چشم نخواهید داشت.

لنز نفوذ پذیر در دو مدل نرم و سخت ساخته می شوند که از پارگی خیال شما راحت می کند که در جالنزی گیر و یا با ناخن پاره نشود.مراقبت و نگهداری لنز های GP مانند سایر لنز های تماسی است و نیازی و به تعویض مدام ندارد و با یه مراقبت ساده می توانید لنز خود را نگهداری کنید.مدت استفاده لنز نفوذ پذیری یک سال می باشد و از لحاظ کیفیت بالایی را برخودار بوده و قیمت مناسبی را هم دارد.

لنز های نفوذ پذیر تنها یک ویژگی خاص دارد که فقط مشکلات نزدیک بینی را حل می کند.تکنولوژی که برای لنز های GP استفاده کردند که بتوانند برخی (نزدیک بینی)کودکان را برطرف کند.نکته قابل توجهی که باید داشته باشید این است که موقع خواب باید لنز خود را در بیاورید تا مشکلاتی برای شما پیش نیاید.*