در حال نمایش 44 نتیجه

400.000 تومان2.250.000 تومان
460.000 تومان770.000 تومان
NEW
460.000 تومان770.000 تومان
500.000 تومان600.000 تومان
550.000 تومان650.000 تومان
550.000 تومان750.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
580.000 تومان640.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
600.000 تومان1.200.000 تومان
650.000 تومان750.000 تومان
650.000 تومان700.000 تومان
700.000 تومان
700.000 تومان750.000 تومان
700.000 تومان750.000 تومان
720.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان
800.000 تومان900.000 تومان
950.000 تومان1.000.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.050.000 تومان
1.100.000 تومان2.500.000 تومان
1.200.000 تومان2.400.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.600.000 تومان1.700.000 تومان

برند لنز 

blank

برند لنز در انتخاب لنز چشم اهمیت دارد. اهمیت این موضوع صرفا جهت این که خریدتان برند می باشد نیست. بلکه برای راحتی و حفظ سلامت چشم می باشد. به همین دلیل ما در ادامه می خواهیم شما را با برندهای مختلف و نقاط قوت و ضعف آن ها آشنا کنیم.

مطمئنا این مقاله برای خرید لنز تماسی به دردتان خواهد خورد. پس حتما آن را سیو کنید تا در موقع نیاز به آن مراجعه کنید.

اهمیت شناخت برند لنز

آیا لنزی که استفاده می کنید در پایان شب همان احساس راحتی که صبح در داخل چشم قرار دادید، به شما می دهد. اگر جوابتان به این سوال مثبت است قطعا انتخاب صحیحی داشتید. اما اگر جوابتان منفی است حتما باید برای تعویض لنزتان اقدام کنید.

فرقی ندارد که در چه فصلی از لنز چشم استفاده کنید و یا لنزتان کاربرد زیبایی یا طبی دارد. باید در مدت زمانی که در داخل چشم قرار دارد، راحت باشند و چشمان را خسته نکنند.

برند لنز انتخابی باید موارد زیر را برایتان برآورده کند:

احساس راحتی

یکی از موانع بزرگ افراد برای انتخاب لنز تماسی عدم احساس راحتی با آن ها و یا شنیدن شایعاتی از این قبیل که لنزهای تماسی در چشم راحت نیستند. می توان گفت بله، نمونه های ابتدایی لنزهای تماسی اصلا حس راحتی به افراد نمی دادند و برای مدت زمان طولانی اصلا قابل استفاده نبودند.

اما با گذشت زمان و انجام تحقیقات بیشتر و همچنین پیشرفت علم در این زمینه کاملا نمونه های تولیدی جدید متفاوت از نمونه های قبلی می باشد.

برای این که یک لنز در چشمتان راحت باشد باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید:

اولا از همه انتخاب برند باید بر اساس مشخصات چشم تان باشد. منظور از مشخصات چشم هم از لحاظ مشخصات فیزیکی و هم از لحاظ ویژگی های چشم است. اگر چشمان خشک و حساس دارید باید برند لنز متانسب با همین نوع باشد. اگر هم چشمانتان مشکل خاصی ندارد، اما باز هم بر اساس میزان رطوبت و کیفیت اشک چشمتان خرید خود را انجام دهید.

دید واضح

پس قرار دادن لنز در چشم باید دیدی کامل و واضح داشته باشید. این دید شفاف باید به طور طبیعی و بدون اینکه چشم هایتان را بمالید حاصل شود. فرقی نمی کند که از لنز زیبایی یا طبی استفاده می کنید. حتما باید پس از قرار دادن آن در چشم بتوانید اطرافتان را واضح و بدون مشکل ببنید.

باید بر اساس مشکل چشمی تان اقدام به انتخاب برند مناسب کنید. برای مشکلات نزدیک بینی و دور بینی لنزهای طبی معمولی و برای مشکل آستیگمات لنز توریک مناسب است.

اگر هم قوز قرنیه دارید می توانید لنز سخت خریداری کنید. باید بدانید چه لنری مناسبتان است که بتوانید بر اساس آن خرید خود را انجام دهید.

البته برای داشتن دید واضح علاوه بر این که نوع لنز مورد نیازتان را بشناسید، باید نمره ی چشمتان را نیز بدانید. باید این نکته ی بسیار مهم را نیز به شما گوشزد کنیم که نمره ی لنز و نمره ی عینک تان یکی نیست. پس حتما هنگام خرید لنز طبی رنگی برای داشتن دید واضح نمره ی مخصوص خرید کنتاکت تماسی  تهیه کنید.

حفظ سلامت چشم

برند لنز باید به گونه ای انتخاب شود که به به حفظ سلامت چشم کمک کند. در واقع لنزهای تماسی که به تاییدیه سازمان غذا و دارو و آمریکا رسیده اند، هیچ گونه خطری برای سلامت چشم ندارند. اما حتما باید برند انتخابی این تاییدیه را داشته باشند. احتمالا بپرسید مگر لنزهایی که فاقد تاییدیه باشند نیز موجود هستند.

پاسخ این سوال بله است. به خاطر محبوبیت این محصول و سودآور بودن آن افرادی متقلب و سودجو اقدام به تولید محصولات مشابه با برندهای شناس کرده اند. تشخیص آن ها از نمونه ی اصلی کاری سخت خواهد بود.

اما به راحتی می توانید از این خرید اشتباه جلوگیری کنید. کافی است برای خرید به مراکز معتبر مراجعه کنید. به عنوان مثال زمانی که می خواهید لنز رنگی تهیه کنید، به مراکز آرایشی و بهداشتی مراجعه نکنید. یا این که برای خرید آن سراغ آرایشگرتان نروید. تنها مکان مورد تایید برای خرید کنتاکت های تماسی نمایندگی لنز طبی رنگی تهران است.

خوشبختانه با وجود سایت های فروش آنلاین دیگری نگرانی برای نبود نمایندگی در شهرتان نیز نخواهید داشت.

زمانی که لنز به روی چشم قرار می گیرد، ورود اکسیژن را به چشم محدود می کند. اما می توانید با انتخاب برندهایی که با استفاده از فناوری سیلیکون هایدروژل استفاده کرده اند، ورود اکسیژن را به چشم را مدیریت کنید. این فناوری ورود اکسیژن به چشم را افزایش می دهد. بدین ترتیب احساس خستگی در چشم ها به نسبت زیادی کاهش پیدا می کند.

افرادی که چشمان حساس تری دارند می توانند از میان برندهایی که دارای مدل های رزوانه هستند انتخاب کنند. لنز روزانه مناسب ترین گزینه برای افراد با چشمان حساس است. این نوع کمترین آلرژی و تنش را در چشم افراد به دنبال خواهد داشت. به شرط این که نخواهید از آن بیشتر ار یکبار استفاده کنید.

هزینه مناسب

برند لنز باید از لحاظ قیمتی نیز به گونه ای باشد که افراد مختلف توانای خرید آن را داشته باشند و انحصارا تنها در اختیار یک گروه خاص قرار نگیرد. برخی از برندها واقعا دارای قیمت بالایی هستند. اما اگر کمی جست وجو کنید برندهای با قیمت مناسب نیز کم نمی باشند.

احتمالا وقتی صحبت از برند بودن یک محصول به میان می آید برای بیشتر افراد قیمت بالای آن تداعی می شود. اما منظور از برند بودن بیشتر کیفیت بالا و تضمین شده ی آن می باشد. هرچند به مرور زمان آن برند دارای امتیازات ویژه ای می شود.

اما برندها همیشه گران قیمت نمی باشند. به عنوان مثال لنز اکیووی از جمله برندهای بسیار با کیفیت و از زیر محموعه محصولات کمپانی بزرگ آلکان می باشد که هم در زمینه لنز طبی و هم لنز رنگی دارای محصولات درجه یک می باشد. اما از لحاظ قیمتی نیز جز برندهای با قیمت مناسب می باشد.

مراقبت از لنزهای برند

زمانی که بحث از برند بودن یک لنز به میان می آید بسیاری از افراد فکر می کنند کارشان در نگهداری و مراقبت از آن ها راحت شده است. در صورتی که به هیچ وجه این گونه نیست. صرف نظر از این که شما چه نوع برندی را انتخاب می کنید، بحث مراقبت از آن ها همیشه پابرجا می باشد.

در واقع منظورمان این است که برند بودن کنتاکت تماسی شما را از مراقبت و نگهداری آن بی نیاز نمی کند. مراقبت های استفاده از آن کاملا مشابه دیگر کنتاکت های تماسی است و به شرح ذیل است:

  • شستن دست ها قبل از هرگونه تماس و برخورد با لنزهای تماسی
  • خشک کردن دست ها با حوله ای نخی و یا دستمال یکبار مصرف
  • قرار دادن لنز در چشم در جهت صحیح و قبل از آرایش
  • خارج کردن لنز از چشم قبل خواب، رفتن به حمام یا استخر
  • شستن لنزهای تماسی با محلول لنز پس از هربار استفاده
  • دور انداختن لنز در صورت استفاده مدل های یکبار مصرف
  • تعویض به موقع لنزهای تماسی پس از پایان عمر مفیدشان
  • توجه به سلامت لنزهای تماسی
  • خرید آن براساس نسخه ی پزشک

رعایت این موارد کمک می کند که لنزهایتان همواره در بالاترین میزان کیفیت و کارایی قرار بگیرند. همچنین چشم هایتان سالم و درخشان باقی خواهند بود.

اگر مشکلی در بینایی چشم هایتان حس کردید و یا پس از استفاده از آن ها حس راحتی کاملی نداشتید، ابتدا لنز را از چشم خارج کنید  کنترل کنید که آیا آن را در جهت صحیح قرار داده اید یا خیر. پس از اطمینان از این موضوع اگر همچنان احساس ناراحتی دارید حتما باد به چشم پزشک مراجعه کنید، زیرا احتمالا مشکلتان فراتر از این موارد باشد.

معرفی برند لنز طبی

لنزهای تماسی و عینک هر دو یک کار انجام می دهند و آن اصلاح بینایی است. اما نحوه ی استفاده ی آن ها با هم تفاوت هایی دارد. هر کدام از آن ها مایا و معایب خاص خود را دارد.

به عنوان مثال دسترسی راحتری برای خرید عینک وجود دارد. در میان افراد شناخته تر است و تقریبا وضوح تصویر مناسبی برای فرد ایجاد می کند. اما معایبی هم دارد. دید فرد را به قاب محدود می کند. ترس از شکستن و یا افتادن آن برای فرد همواره وجود خواهد داشت.

اما لنزهای تماسی تا میزان زیادی معایب عینک ها را تحت پوشش قرار داده اند. با استفاده از آن ها فرد دیگر نگرانی بابت افتادن، ضربه خوردن و یا شکستن آن ها ندارد. همچنین دید واضح تر و کامل تری دازد. اما نحوه ی استفاده و مراقبت از آن ها دیگر به سادگی عینکه های طبی نمی باشد.

اگر از لنزهای تماسی به خوبی مراقبت و استفاده نشوند، می تواند باعث ایجاد مشکلات و دردسرهایی برای چشم خواهد شد.

بخترین برند لنز طبی که می توانید برای خرید اقدام کنید عبارت است از:

لنز آلکان

آلکان یک کمپانی بسیار بزرگ تولید کننده ی انواع لنزهای تماسی است. لنز ایراپتیکس و اکیوویو هر دو از محصولات این کمپانی می باشد. آلکان با استفاده از مواد سیلیکون هایدروژل اقدام به ساخت و تولید محصولات خود کرده است. لنزهای طبی ایراپتیکس از لحاظ راحتی و اکسیژن رسانی به چشم حرف اول را می زند. اما در کنار این کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارد.

محصولات این برند فصلی می باشد. هچمنین برای تمامی مشکلات چشمی نظیر نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات و .. دارای محصولات مناسب است.

لنز بوش اند لومب

بوش اند لمپ پیورویژن محصولی از یک کمپانی آمریکایی و بسیار با قدمت است. پیشرفته ترین تکنلوژی ها برای ساخت این لنزها استفاده شده است که حس راحتی را در افراد افزایش می دهد. دید کاملا کلیر، عدم احساس خستکی در استفاده هی طولانی مدت به علت لبه های بسیار خاص از ویژگی های بسیار خاص این برند لنز طبی فصلی می باشد.

لنز مورنینگ

سومین برند لنز پیشنهاد در این دسته بندی لنز مورنینگ می باشد. این محصول کره می باشد. لنز مورنینگ گرچه با استفاده از فناوری هایدروژل ساخته شده است، اما از آن برندهایی است که می توان روی کیفیت، راحتی و وضوح تصویر آن حساب کرد.

معرفی برند لنز رنگی

لنز رنگی از جمله لنزهای بسیار پرطرفدار و ترند این روزها است. این لنز زیبایی با تغییر رنگ چشم باعث ایجاد تغییرات چشمگیر در فرد می شود. انتخاب برند لنز رنگی بسیار اهمیت دارد. برند انتخابی بتواند تغییرات واضح و طبیعی در چشم ایجاد کند.

سه تا از بهترین برندهای لنز طبی که از لحاظ تنوع رنگی و کیفیت بی نظیر می باشند به شرح زیر است:

آیس کالر

لنز رنگی آیس کالر با ترکیب رنگ های بی نظیری از رنگ های یخی و دیگر رنگ های نچرال توانسته است جایگاه ویژه ای در میان برند لنز رنگی داشته باشد. این محصولی از ایتالیا می باشد. می توان زیبایی و ذوق این مردمان را کاملا در لنزهای تماسی این برند مشاهده کرد. هر رنگ و طرح آن دنیایی از زیبایی را به چشم هایتان خواهد داد.

دهب

برند لنز دهب از معروف ترین برندهای لنز رنگی است که زیبایی تضمین شده ای به چشم می دهد. اگر دوست دارید نظیر رنگ چشم هایتان جایی نباشد، حتما این برند را امتحان کنید. ترکیب رنگ زیبا و کاملا طبیعی، در کنار راحتی که در طول استفاده به دنبال دارد از ویژگی های مشهود این محصول نیست.

یکی دیگر از ویژگی های لنز رنگی دهب موجود بودن در دو نوع روزانه و سالانه است. لنزهای رنگی روزانه گزینه ی عالی برای استفاده های کوتاه مدت است که می توانید با خرید مدل روزانه برای یک روز فرصت داشتن چشمان رنگی را به خود بدهید.

شیخ بیوتی

شیخ بیوتی سومین برندی و جز بهترین برندهای لنز رنگی است که می توانید برای خرید به آن اعتماد کنید. این محصول سفارشی توسط کمپانی ایتالیایی تولید می شود. ترکیب رنگ های آن به گونه ای است که هر کدام دنیایی متفاوت از زیبایی را پیش رویتان قرار می دهد.

ایتالیا زیباترین لنزهای رنگی را تولید می کند و در این زمینه پیش رو است. هرچه لنز رنگی به روی چشم طبیعی تر باشد، زیباتر است. هرچند لنز فانتزی نیز سرگرم کننده است. اما کاربرد آن کاملا متفاوت از لنز زیبایی است.

برای خرید لنز طبی از میان همین برندها می توانید اقدام کنید. لنزهای رنگی همگی دارای مدل های نمره دار و لنزهای طبی دارای مدل های رنگی هستند. با توجه به راهنمای خرید لنزهای تماسی می توانید برند لنز مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

 

blank