مشاهده همه 4 نتیجه

محلول لنز 

محلول لنز محصولی است که برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن لنز ها مختلف استفاده می شود که یک ماده های شیمیایی در آن وجود دارند که ماده مرطوب کننده و نگهدارنده در آن تولید شده که بیشتری از میکروب ها را نابود می کند که این محصول یک امری بزرگ بوده و خواهد بود و مارک های مختلفی در بازار به خود اختصاص داده که به لنز کمک می کند. آنها اکثرن نمکی هستند که برای لنز و هم خود چشم تاثیری مثبت گذاشته است.

خصوصیت های این محصول

  • جلوگیری از عفونت و آلودگی چشم
  • از بین بردن پروتئین در لنز
  • قیمت مناسب محلول ها

طرز استفاده از محلول لنز

محلول ها تاریخ انقضاء دارند که آن ها را باید توجه داشته باشیم محلول را باید به صورت کامل با آرامش ماساژ دهیم و مواظب باشید که لنز شما پاره نشود.برای تمیز کردن لنز از آب شور یا از بزاق دهان استفاده نکنید که باعث چرک در چشمانتان خواهد شد، و حتما باید از آب تصفیه و تمیز برای شستشو استفاده کنیم.

محصول مورد نظر

محلول اپتی فری : کشور سازنده آن آمریکا است و یکی از بهترین محلول هایی است،که به خود اختصاص داده و از کمپانی Alcon تولید شده و حجم آن از 120ml تا 350ml ساخته می شوند.

محلول یونیور سال پلاس : کشور سازنده این محصول ایتالیا بوده و برای اولین بار لنزی از حجم 400ml-150ml-50ml طراحی کردند و از کمپانی Schacon تولید می شوند،و خیالتان از این محصول راحت باشد.

مشتری گرامی برای خرید به فروشگاه لنز ایفوریا مراجعه فرمایید و از خریدی که انجام داده اید راضی باشید.