نمایش دادن همه 25 نتیجه

فروش ویژه
240.000 تومان950.000 تومان
380.000 تومان1.050.000 تومان
490.000 تومان690.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
590.000 تومان640.000 تومان
600.000 تومان1.800.000 تومان
600.000 تومان1.200.000 تومان
700.000 تومان1.400.000 تومان
700.000 تومان1.900.000 تومان
950.000 تومان1.900.000 تومان

لنز طبی

blank

در حال حاضر 85 میلیون نفر در جهان مصرف کننده لنز های طبی تماسی هستند که استفاده کردن از لنز در افراد عینکی طرفدارانی پیدا کرده است. لنز طبی اختراع آن توسط متخصصین اپومتریک آمریکایی در سال 1954 برای اولین بار صورت گرفت.

انواع لنز طبی:1_لنز تماسی نرم:لنز های تماسی نرم از لحاظ انعطاف پذیری
انعطاف پذیری بالایی دارند تکنولوژی اپتیکی در ساخت آنها به کار رفته است و همین ویژگی ها سبب شده که اکثر افراد که عینکی هستند این نوع لنز را جایگزین عینک کنند.
لنز تماسی نرم را بر اساس انحنای قرینه و سازگاری بودن با چشم می توان انتخاب کرد.این نوع لنز سازگاری زیادی با شرایط گوناگون دارد که این از مهم ترین ویژگی های تماسی نرم است.همچنین از این لنز برای مدت زمان زیادی استفاده کنیم به دلیل نفوذ پذیرش در مقابل هوا.

لنز طبی روزانه ،لنز فصلی،لنز سالانه،لنز طبی دائمی،لنز های تماسی سخت و یا GP(نفوذ پذیر به گاز)،لنز های هیربد یا ترکیبی جزء لنز های تماسی نرم هستند که بر اساس مشخصا ت موجود و نیاز به چند دسته تقسیم شده اند.

لنز طبی هفتگی:این نوع لنز طوری ساخته شده که بعد مصرف باید لنز جدیدی را برای مصرف بعد انتخاب کرد.لنز طبی هفتگی در بازار وجود دارند که اپتیسن از مناسب ترین محلول ها برای این نوع لنز به شمار می روند.لنز طبی هفتگی برای کسانی که نمیتوانند برای مدت زیادی از لنز استفاده کنند و خشکی چشم دارند پیشنهاد خوبی است همین طور افرادی که خواهان استفاده از لنز تماسی هستند می توانند این لنز را تهیه کنند و اگر مشکی برایشان پیش نیاید اقدام به خرید لنز دائمی کنند.

لنز های دائمی:لنز دائمی از جدید ترین تکنولوژی روز برخوردار هستند در ساختشان از هیدروژل سیلیکون استفاده شده است که در همه ی لنز ها از این ماده استفاده نشده است،مزایای این نوع لنز می توان به استفاده در هنگام دوش گرفتن و خواب اشاره کرد از لنز های دائمی به عنوان لنز های قابل تنفس هم می کنند به دلیل اینکه هایدروژل سیلیکون که در ساخت آنها به کار رفته باعث می شود هوا و اکسیژن رسانی به چشم زیادتر شود افرادی که خواهان لنز هایی هستند که احتیاج به نگهداری ندارند و دوست دارند همیشه از لنز استفاده کنند،لنز های دائمی برایشان مناسب است.

لنز های سخت و یا GP (لنز های تماسی نفوذ پذیربه گاز)
لنز های تماسی نفوذ پذیر به گاز را می توان طولانی مدت استفاده کرد و مقاومت بالاتری نسبت با سایر لنز ها دارند و اشخاص خاصی خواهان این نوع لنز هستند اینکه با وارد شدن لنز های نرم به بازار فروش شان کم تر شده است.

لنز های سخت برای اشخاصی که آستیگماتیسم دارند مناسب است چون به خوبی عیب انکساری را به طرف می نمایند.افرادی که لنز های نرم استفاده می کنند دچار تاری دید هستند می توانند،لنز های سخت گزینه خوبی برایشان باشد.همچنین افرادی که مشکل دید در حالت های خاصی پیدا می کنند.

لنز های هیبرید یا ترکیبی:

لنز طبی هیبرید یا ترکیبی در ساختشان از لنز های نرم و سخت به کار گرفته شده است.

مقایسه انواع لنز طبی

در حال حاضر افراد زیادی مصرف کننده لنز طبی در کل جهان هستند در حالی که نحوه استفاده از لنز طبی همچنین عیب ها و مزیت های طریقه و نحوه ی کاربرد لنز را نمی دانند.پیشنهاد ما به شما این است که با پزشک متخصص درباره انتخاب کردن لنزی که مناسب شماست مشورت کنید.فردی که به ضعیف شدن چشمانش مبتلا شده برای اینکه بتوانند ببیند از بین 3 راه و روش حق انتخاب دارد که این روش ها شامل:عینک،جراحی و لنز طبی می باشند.

فردی که از عینک برای دیدن استفاده می کند در فعالیت های ورزشی نمی تواند شرکت کند و اگر هم شرکت کند دچار مشکل می شوند و لنز ها بر خلاف عینک در زمان استفاده برای فرد مصرف کننده مشکل این که بر اثر اینکه بکار می گیرند پاک شوند را ندارند.همچنین از فواید و مزیت هایی که لنز های طبی دارند که آنها را بقیه لنز چشم خاص تر کرده این است که ناراحتی هایی که مربوط به اثر منشوری محیطی ضعیف و عدم اعوجاج دید هستند برای فرد مصرف کننده به وجود نمی آید.

blank

دلایل استفاده از لنز طبی

لنز های طبی در مقایسه با عینک دید بهتر و واضح تری را برای فرد مصرف کننده فراهم می کند که دلیل خوبی برای استفاده از لنز هستند همین طور به فرد مصرف کننده اعتماد به نفس می دهد.و اشخاصی که از لنز مصرف می کنند،فکر می کنند در هنگام استفاده کردن از لنز قشنگ تر و خوشگل تر می شوند.فردی که لنز استفاده می کند هنگامی که بارانی و برفی است به دلیل اینکه هیچ وقت لنز ها دچار بخار نمی شوند،دچار محدودیت در دید نمی شوند.لنز ها برای بهتر و واضح دیدن فرد مشکل ایجاد نمی کنند و دامنه دید مصرف کننده لنز به این که دلیل هماهنگ با چشم حرکت می کند کاملا طبیعی است.

مزایای لنز طبی

جای عینک بر روی بینی اشخاص که از عینک برای زمان طولانی استفاده می کنند می ماند که همین قرار گرفتن زیاد روی چشم خسته کننده هم می باشد به همین دلیل مصرف کننده لنز زیاد شده است همین طور و فردی که از لنز استفاده می کند،بر خلاف عینک نمی شکنند،گم و کثیف نمی شوند و افرادی که چشمشان ضعیف است با زدن لنز بر خلاف عینک کسی از این که چشمشان ضعیف است با خبر نمی شود.شخصی که به بینی خود را عمل کرده بهتر است از لنز استفاده کند همچنین فرد ورزشکار در انجام فعالیت ها دچار محدودیت نمی شود.زیاد شدن قدرت دید و بینایی از خاصیت های دیگر لنز طبی به شمار می رود.

معایب لنز طبی

اگر فردی که از لنز طبی استفاده می کند تمام نکات و توصیه های بهداشتی را رعایت نکند و انجام ندهد. دچار مشکلاتی می شود به عنوان مثال:وقتی شخصی از لنز همیشه و برای زمان زیادی استفاده کند به قرینه اکسیژن رسانی انجام نمی شود که این ضربه به قرینه به هیچ عنوان قابل جبران نیست و لنز می توانند برای فرد مضر باشد.بیماری های چشمی و آلرژی به عنوان یک جسم خارجی در چشم ایجاد کند.

blank

اصول و روش های عمومی نگهداری لنز

روش و نحوه مراقبت و نگهداری لنز بر اساس ویژگی های خاص لنز ها متفاوت است با این وجود روش هایی وجود دارند که مشترک هستند در مراقبت لنز ها از جمله دست هایمان را به خوبی با آب و صابون شست شو و ضد عفونی کنیم،قبل از اینکه به لنز ها دست بزنیم و داخل چشم بگذاریم در این نکته در نگهداری لنز خیلی مهم است.محلول لنز این امکان را به شما می دهد تا برای تمیز کردن لنز ها از کثیفی ها از آن بهره ببرید به این صورت که محلول لنز را دست بزنید و با کمک انگشت سبابه به آرامی و ملایمت لنز را بمالید و این نکته را فراموش نکنید که لنز ها باید به صورت جدا جدا تمیز شوند.وقتی شخصی قصد استفاده از لنز دارد باید مراقبت هایی را انجام دهد مثلا وقتی لنز را فرد مصرف کننده بر می دارد که داخل چشم بگذارد باید لنز را با انگشت نگه دارد و دقیق روی مرکز چشم قرار دهد و هنگامی که قصد بیرون آوردن لنز از چشم را هم فرد دارد باید مواظب باشد تا لنز پاره نشود.
استفاده از محلول لنز مناسب برای شستن لنز از نکاتی است که در حفظ و نگهداری لنز مًوثر است،همچنین باید فرد برای استفاده از لنز باید آنها را ضد عفونی و تمیز کند.

10راهکار برای استفاده از لنز طبی

بعد از هر چهار ماهی فضایی که لنز ها را در آن نگه می دارید تعویض کنید و در تمیز نگه داشتن فضای لنز دقت کنید! لنز ها را با بزاق دهان نگذارید و به دلیل اینکه احتمال رسوب باکتری وجود دارد،آنها را با آب تمیز کنید همچنین از بزاق برای تمیز کردن لنز ها کمک نگیرید.توصیه های برای نگهداری لنز ها وجود دارد حتما آنها را رعایت کنید،فقط لنز هایی که برای استفاده آنها در طول شب طراحی شده اند مناسب این هستند که فرد مصرف کننده با وجود لنز در چشم بخوابد،اگر قصد شنا کردن دارید و لنز در داخل چشم دارید بهتر است حتما از عینک مخصوص شنا استفاده کنید.از لنز هایی که ما شخص دیگری است و قدیمی نشده استفاده نکنید،هنگامی که لنز داخل چشم دارید در برابر آفتاب و باد قرار گرفته اید عینک آفتابی را فراموش نکنید،اگر با سوزش چشم مواجه شدید لنز ها را از چشم خارج کنید و برای معاینه نزد پزشک متخصص بروید.
لنز را فقط برای مدت زمانی که طرحی شده به کار ببرید و در تعویض لنز ها دقت کنید.